Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 106
  1. #41
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Trochę to jak dla mnie dziwne, że PZP na głównej stronie zachęca ludzi takich jak ty do dołączenia:

    "Grasz w pokera? Masz zdolności organizacyjne? A może prowadzisz pokerową ligę? Chciałbyś przyczynić się do rozwoju pokera w Twoim województwie? Dołącz do Polskiego Związku Pokera i wyślij swoje zgłoszenie do władz regionalnych PZP-PPA."

    A po tej akcji nikt się z tobą nie skontaktował. Może spróbuj na własną rękę dowiedzieć się czy PZP będzie w stanie ci jakoś pomóc przy ewentualnych problemach z urzędem celnym ? Mam nadzieję, że tak, chociaż jako, że nie jestem członkiem ani PZP czy PFPS nie mam pojęcia jakie mają możliwości, czy współpracują z jakimś prawnikiem itd. No i trochę mnie dziwi, że jak na razie nie ma żadnego stanowiska PZP w sprawie akcji w Szczecinie.

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Pozdrawiam Michała W.

  3. #43
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    WTF is going on ? :O

  4. #44
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jak się gra, to się wie

  5. #45
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Z niecierpliwością czekam na newsy - są jakieś konkretne zarzuty/wyroki/wezwania na rozprawę/mandaty etc ?

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    rion a co w chrzanowie/jaworznie gry zawieszone? przeciez wy sie nie macie czym przejmowac - ligi pure skill to nie dotyczy

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Tak - bardzo dużo ludzi "boi się grać" w związku z tym zamieszaniem.
    Osobiście należę do jednej z nich - planowałem się wybrać na deepa do firmy, ale odpuszczę, podejrzewam, że nie tylko ja....

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Tutaj macie link do programu z TVP SZCZECIN, w którym przemiły pan mecenas tłumaczy dlaczego pokerzystom ze SZCZECINA praktycnie nic nie grozi:
    18:30, 19.10.11 - Telewizja Polska SA

    A jeżeli wszyscy będą się bać to naprawdę nic nie zdziałamy

    Powinniśmy właśnie organizować jak najwięcej turków i pokazać, że jest nas graczy bardzo dużo, a nie siedzieć w domu i trząść się ze strachu

    Myślę również, że tak naprawdę to więcej nalotów nie będzie, celnicy nie mogą sobie pozwolić na kolejne kompromitacje, przecież praktycznie wszystkie media wstawiły się za graczami ....