Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 106
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...a swoją drogą .......trochę jestem zawiedziony Twoją postawą Michale W. .......jestem zarejestrowanym członkiem PZP a Prezes PFPS proponuje mi pełne wsparcie opiekę prawną itp. ... Myślałem,że mój związek............do którego należę się za mną ujmie pozdrawiam i czekam na kontakt

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dokladnie to samo odczulem - ale od tego sa rzecznicy - nie maja pojecia o czyms o czym musza opowiadac i nadrabiaja dobrą miną - tak jak politycy

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....myślę,że jako Prezes mojego związku masz większe możliwości niż ...........tylko strzelaniem z kart przed kamerami.............wywołuję też do tablicy rzecznika związku J.D Rafał uaktywnij sie!!!

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mysle ze w tym momencie nie maja sensu wypowiedzi ja jestem w tym zwiazku a ty w tamtym
    srodowisko teraz musi sie zjednoczyc i walczyc pod jedna bandera z tym co sie wokol holdem'a(celowo uzylem tej nazwy) w polsce dzieje
    pomysl pfps na otwarty turniej dla wszystkich w wawie 5 listopada uwazam za trafiony - kto sie nie boi niech jedzie - ja zapewne sie wybiore

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...generalnie jeśli chodzi o sprawę oczywiście Masz rację ...aczkolwiek dalej mam żal do swojego związku,że mnie nie wspiera .......choćby duchowo a to jest dla mnie bardzo istotne!!!

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    moze po prostu nie maja do ciebie namiaru chyba ze chodzi ci o jakies oficjalne stanowisko
    pfps juz wydal oswiadczenie - co z pzp nie wiem ale zaraz sprawdze

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    pewnie tak........... ale dla chcącego nic trudnego...........Prezes Abramczuk ..znalazł....a to o czymś świadczy

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Ciekawe skad agencji CBS maja info o turniejach. Przypuszczam, ze z tego forum. W takim razie proponuje zakladanie fikcyjnych watkow o turniejach we wszystkich miastach i we wszystkich pubach. Niech chodza i szukaja... moze w koncu sie zniecheca

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tylko graczy też wprowadzi to w błąd.
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ...generalnie jeśli chodzi o sprawę oczywiście Masz rację ...aczkolwiek dalej mam żal do swojego związku,że mnie nie wspiera .......choćby duchowo a to jest dla mnie bardzo istotne!!!
    Może to wiele nie znaczy, ale moje duchowe wsparcie masz.

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Dzięki!!!