Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 106
  1. #81
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    A ja myślę, że to nie jest kwestia strachu, tylko tego, że nie wszyscy lubię tą grę tak bardzo, żeby kiwnąć więcej niż jednym palcem w celu zmienienia pewnych absurdów.
    A media - fajnie, szum był skończył się i ludzie zapomną.......tak jak z dopalaczami.....pamiętacie jeszcze jedną wielką porażkę naszego rządu dotyczącą sklepów z dopalaczami ?
    A mówi się coś w mediach o tym jak polski wymiar sprawiedliwości się zbłaźnił i ile odszkodowań musi płacić ludziom na których była nagonka ?
    Z turniejem w szczecinie to jeszcze pikuś, ale to jak obeszli się z dopalaczami to było dopiero pogwałcenie prawa i wolności....

  2. #82
    Oglądał ktoś tvn24 o 20:30 na temat ostatnich wydarzeń w Polsce na temat pokera?

  3. #83
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...gratki ..............gratki Rion ...............za tok myślenia............... oczywiście!!!...............pogwałceniem prawa ..dla Ciebie jest zakaz sprzedawanie śmierci..!
    Natomiast gra w texas holdem przy okazji 50 urodzin pana Irka to "PIKUŚ" ..życzę Ci ..żeby kiedyś w Twoim życiu przy okazji Twoich 50 urodzin wpadły na tą imprę ..odpowiednie służby przerwały ją zatrzymały Cię jako przestępcę wjechały do chałupy zabrały laptopa i tel.kom............bo grałeś w texas ...hol...życzę przyjemności w spożywaniu

  4. #84
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem junntan, ale wydaje mi się, że Rion miał na myśli, nie to, że rząd w ogóle zajął się dopalaczami, tylko w jaki sposób. Dosyć podobnie do wprowadzenia ustawy antyhazardowej, na hura i z tego co pamiętam, to jeszcze była przykrywka na jakieś wpadki rządu (i to dobra, skoro nie pamiętam na jakie

  5. #85
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........proszę Cię Doli!

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Miałem na myśli, to co Doli napisał. Chodzi o sposób w jaki zagrali....... Jeżeli prawo im zezwalało na to handlowanie to takie akcje nie zgodne z prawem po których trzeba teraz z naszych kieszeni płacić odszkodowania nie są w porządku.
    No i kwestia czy handlowali śmiercią........czemu nie zamkniemy osób, które handlują farbami i klejami, przecież jak jakiś 16-latek to wypije to też zejdzie z tego świata....
    Z jednej strony się oburzasz, że zabiera się wolność i nie pozwala grać w pokera, a z drugiej strony zabraniasz innym też dorosłym ludziom wydania pieniędzy na rozpuszczalnik i jego wypicie.....
    A co do Szczecina, to nie chcę nikogo oskarżać i poczekam na oficjalne wyniki dochodzenia, ale na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje, że to nie było spotkanie kolegów, którzy sobie świętowali urodziny tylko najzwyczajniej nielegalny turniej pokera z opłatą dla organizatora i z pulą nagród rzeczowych i pieniężnych. Inna kwestia, że nie mam nić przeciwko, żeby takie turnieje były organizowane i ich uczestnikom nie groziły żadne sankcje ... niestety na dzień dzisiejszy tak nie jest.

  7. #87
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .............lol.............jestes smieszny opłata organizacja? wszystko wskazuje? słuzba celna czy CBŚ? bo do tej pory od nich takie zarzuty słyszałem!!!! a Ty kim jestes?

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    Z grzeczności nie będę się z Tobą kłócił i udowadniał pewne racje. Myślę, że teraz w interesie osób z "turnieju urodzinowego" jest zakończyć sprawę jak najtańszym kosztem i tego wam życzę.

  9. #89
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    junntan nie wiem czy zauważyłeś ale '.' Ci się zacina w trakcie pisania.

  10. #90
    Hitler gra w pokera w Szczecinie. Internauci śmieją się z CBŚ <lol>
    Szczecin: Hitler gra w pokera w Szczecinie. Internauci śmieją się z CBŚ - 7 listopada 2011