Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    Witam, chciałbym zapytać jak długo czeka się za pieniędzmi na koncie wypłacając z poker stars, jakie macie doświadczenia?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    Aha chodzi o wypłatę bezpośrednio na konto bankowe. Zrobiłem dzisiaj wypłatę ale w kasierze w zakładce wypłaty w toku nie mam aktualnie żadnych wypłat w toku.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    gratuluje metody wypłaty.............. jesli nie ma wypłat w toku a stan konta sie zmniejszył to oczekój gotówki na...................
    ...................KONCIE BANKOWYM!!!

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Przelew idzie od 3 do 5 dni.Jeżeli robiłeś to pierwszy raz może potrwać troszkę dłużej.
    Jeżeli nie wypłacił 15k euro+ to metoda wypłaty nie ma znaczenia dla kogokolwiek w tym US.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    gratuluje metody wypłaty
    Wypłacałem kiedyś parę stów bezpośrednio na konto i póki co nie miałem jeszcze wizyty ABW To było co prawda jeszcze przed aferą hazardową, ale nie sądzę, żeby miało to znaczenie.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-10-2011 o 00:56

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    A szczerze to jakaś jest różnica jak wypłacamy ? Jakby chcieli się przyczepić to by się przyczepili. Nasi najlepsi gracze nie są anonimowi a do dziś nie mieli problemów. Moja znajoma pracująca w US w odpowiedzi czy będą nas ściąganie odpowiedziała, że nie mają czasu na zajmowanie się takimi głupotami jak ściągnie pokerzystów. Ja tam kilka operacji robiłem wpłat/wypłat głownie do buków od czasu ustawy bezpośrednio na konto i jeszcze żyje.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tu chodzi raczej o bardzo duże kwoty, które ponoć banki muszą zgłaszać odpowiednim służbom. Wypłatą 500zł się nie ma co przejmować.
    Cytat Zamieszczone przez mad85 Zobacz posta
    Moja znajoma pracująca w US w odpowiedzi czy będą nas ściąganie odpowiedziała, że nie mają czasu na zajmowanie się takimi głupotami jak ściągnie pokerzystów.
    Może US nie ma czasu, ale Służba Celna już ścigania tego niebezpiecznego i destrukcyjnego procederu sobie nie bagatelizuje:
    http://forum.pokerzysta.pl/rozgrywki...naloty-sc.html

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Miałeś jakieś info o Szczecinie ? :x

    No tak, ale na razie nie słyszeliśmy się o czepianiu graczy online.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tym niemniej totalnie nie widzę sensu zostawiania po sobie śladów typu przelew bankowy. Na czym polega problem w założeniu netka/MB i zrobieniu sobie karty do niego?