Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    28
    ja tez jestem chetny o ile gracie plo hi

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    lista osob
    1.Skradacz
    2.Scoker
    3.catrisio
    4.romano2605
    5.JayAhr
    6.carl0s
    7.

    tak gramy plo hi ale jak narazie tylko 6 osob sie zapisalo i nie wiem jak z organizacja bo ja tam nigdy turnieju nie organizowalem w coolu a nikt kto moglby pomoc to ogarnac sie nie odezwal (poza tym nie bylem wczoraj na tej lidze zeby pogadac z kims i teraz taki klops wyszedl z tego turnieju) jedynie pozostaje przyjsc chyba na 20 wynajac stolik zagrac turniej jesli bedzie chociaz 6 osob i powiedzmy ze zwycięzca take it all lub ewentualnie dwa miejsca premiowane co sie na pewno dogadamy.
    więc jak możecie napiszcie mi na priv czy bedziecie o 20 bo jak nikt nie przyjdzie to lipa ( poza tym nie wiem jak wtedy z rake bo za stol jest chyba 12 pkt /h wiec jak nasz turniej na 6 osob trwalby dwie h to rake wiadomo nie bylby az taki zabojczy dla zwyciezcy ale jak bedzie 4 h to juz troche spory.
    jak ktos ogarniety bardziej w temacie wynajmowania stolu na turniej czy sa jakies znizki to dajcie znac
    powiedzmy ze czekam na potwierdzenie na turniej do 18 jak bedzie chociaz 5 osob to o 20 sie widzimy w coolu i sie tam obgada co i jak.

  3. #13
    jezeli jest brak jakiej kolwiek organizacji to juz lepiej zagrac casha w omahe w domowych warunkach

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    jestem za tylko czy piszac to masz na mysli swoje warunki domowe czy... ? (chodzi mi o to ze jak ktos zaproponuje swoje lokum to spoko zeby nie bylo nieporozumień )
    Ostatnio edytowane przez skradacz ; 14-10-2011 o 12:02

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    117
    jak macie 6 osób tylko to sobie w jakiejś chacie turniej zagrajcie i po krzyku. zwłaszcza po wczorajszej interwencji służb mundurowych w Gostyniu. to tylko taka dobra rada,
    pozdr.

  6. #16
    mozemy u mnie grac napiszcie kto jest chetny i startujemy ale dealer choice nl holdem/omaha hi

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    28
    jest turniej czy nie?

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    37
    ja chętny i na turniej i na cash, tyle że po weekendzie

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    lista osob
    1.Skradacz
    2.Scoker
    3.catrisio
    4.romano2605
    5.JayAhr
    6.carl0s
    7. limper
    8.
    9.
    10.

    jutro gramy zaczynamy o 19:30 w coolu (bi50) ale przygotowac sie bo moze dojsc jakis rake (pierwsyz turniej gramy bez re-by i addonow)

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    turniej sie jednak nie odbedzie sry