Zobacz wyniki ankiety: Kto zwyciązcą wyborow i kto w sejmie?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zwycięzca – Platforma Obywatelska

    10 66.67%
  • Zwyciezca – Prawo i Sprawiedliwość

    1 6.67%
  • Mandat – Sojusz Lewicy Demokratycznej

    11 73.33%
  • Mandat – Polskie Stronnictwo Ludowe

    6 40.00%
  • Mandat – Ruch Palikota

    11 73.33%
  • Mandat – Polska Jest Najwazniejsza

    0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Godek zrozum JKM nie rozumie polityki i nie nadaje się na polityka. Dla niego demokracja jest chora, bo sytuacja w której większość ludzi musi się zgodzić na to kto ma rządzić i ustalać im prawo jest chora. Jedynie demokracja rosyjska lub białoruska jest zdrowa, rządzi mądry silnoręki i ludzie nie mogą go odsunać. Pogódź się z tym, że JKM nigdy nie będzie rządził. Pogódź się z tym, że nie ma szans na powrót do XIX wiecznego liberalizmu. Dzisiaj pracownicy nie będą białymi murzynami, bez żadnych praw i roszczeń dla których śmiertelne wypadki to codzienność. Było minęło, świat poszedł do przodu. Naturalnym celem każdego człowieka jest to by dążyć do coraz lepszych warunków i standardów życia. Eliminować należy patologiczną część socjalnego systemu, która sprawia, że ludzie nie chcą bądź nawet w skrajnym przypadkach nie muszą pracować. Eliminować należy wysokie koszty pracy, a nie to, że pracodawca np. musi zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. JKM to relikt, który tęskni za starym prostszym światem, w którym dodatkowo ciemnogrodztwo było normą i powodem do dumy. Żadna skrajność nie jest zdrowa, a jakiś sposób JKM łączy w sobie dwie skrajności, całkowitą wolność choć lepiej pasuje całkowitą anarchie gospodarczą z średniowiecznym systemem norm i nakazów/zakazów w imię irracjonalnych przekonań.

    I nie ośmieszaj się odwołując do obiektywizmu, kiedy często wklejasz gotowe formułki z Gazety Wolskiej, niezależnej czy innych salonów bądź filmiki o masakrowaniu lewaków. Wśród JKM jest grupka prawdziwych liberałów, nie mówię, że nie, jednak większość to motloch nacjo-nazi-ustawkowy, który po prostu chce wylądować swoje frustracje, a za swoje niepowodzenia i głupotę obwinia system, rząd, żydów, lewaków, czerwonych czy kogo tam jeszcze.

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Nie ma się co spinać - ja tylko rzucam okiem na jego posty i jeżeli widzę, że jest więcej niż 3 cm od góry do dołu to nawet nie myślę o czytaniu tego. To mniej więcej tak jakby wsadzać celowo nogę w sidła zastawione w lesie.
    Trochę śmiesznie to brzmi, kiedy wychodzi od faceta, który tworzy sobie dodatkowe nicki po to by się bawić i prowokować na forum
    Przywykłem już to tych twoich zabaw i nie przeszkadzają mi one, ale czasem zamiast wklejać coś w nadziei, ze coś się będzie działo, nie lepiej gdybyś spędził trochę czasu z córką lub pobawił się swoimi ulubionymi autkami, jedynie koszernej marki..?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Okazuje się, że posty weeskacza wcale nie muszą być długie, żeby nie było wiadomo o co mu chodzi.

    A to odnośnie wyników ankiety


  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Tutaj nawet lepiej widać biednych, sprowokowanych, tryskających miłością wyborców Palikota:



    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    I nie ośmieszaj się odwołując do obiektywizmu, kiedy często wklejasz gotowe formułki z Gazety Wolskiej, niezależnej czy innych salonów bądź filmiki o masakrowaniu lewaków.
    Pomijając fakt, że jak zwykle próbujesz zmienić podstawę obecnej wymiany zdań prosiłbym o wskazanie, w którym miejscu wkleiłem "gotowa formułkę z Gazety Wolskiej, nizależnej czy innych salonów? Filmik o masakrowaniu lewaków sobie przypominam więc nie musisz szukać. I oczywiście, że wklejając takei a nie inne filmy nie jestem obiektywny bo mam swoje upodobania polityczne od lat takie same i nie muszę co 4 lata wybierać mniejszego zła więc to nie ja się ośmieszam i kompromituję w białoruskim stylu umieszczając na forum ankietę, w której nie ma możliwości zagłosowania na każdego możliwego kandydata. Zapewniam, że robiąc taką ankietę nie pominąłbym PO, RPP czy nawet PPP. Weź to pod uwagę następnym razem czy może jednak sie boisz tak jak tv blokująca spoty, że wynik będezie odmienny od oczekiwanego.

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    i co najgorsze chciałbyś żeby inni myśleli podobnie.
    Bo wtedy nie musiałbyś nazywać ich wszystkich lewakami, żydami, komuchami itp.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    w którym miejscu wkleiłem "gotowa formułkę z Gazety Wolskiej, nizależnej czy innych salonów? Filmik o masakrowaniu lewaków sobie przypominam więc nie musisz szukać.
    To już automatycznie z ciebie wypływa jak paciorek, bez zastanowienia i rozumienia.

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    I oczywiście, że wklejając takei a nie inne filmy nie jestem obiektywny
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Obiektywizm nie boli.


    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    mam swoje upodobania polityczne od lat takie same i nie muszę co 4 lata wybierać mniejszego zła
    Jeśli masz partie, której poglądy w całości pokrywają się z twoimi to jesteś w komfortowej sytuacji. Ja też mam swoje wypracowane poglądy i niestety nie ma takiej partii, która by się z nimi pokrywała w stopniu uniemożliwiającym mi szukanie lepszej alternatywy. Od lat głosowałem na PO, ale ich rządy mnie rozczarowały. Co nie znaczy, że chce aby ster przejął chory Kaczyński - bo póki co innego szefa rządu być nie może, albo Tusk albo Kaczyński. Glosuje teraz na Palikota licząc na to, że będzie on na tyle znaczący by wprowadzić w życie cześć z blisko 200 projektów ustaw wypracowanych w komisji przyjazne państwo, a które w większości skończyły w słynnej zamrażarce.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 05-10-2011 o 20:47

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Kontakt z rzeczywistością jest tym co odróżnia realistów od wyznawców i ideologów
    To prawda, gdyby za komuny wszyscy byli wyznawcami i ideologami jak weesracz to PRL trwal by nadal.
    A przeciez szanse na obalenie sowieckich kurew byly wtedy mniejsze anizeli teraz.

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Katol Zobacz posta
    To prawda, gdyby za komuny wszyscy byli wyznawcami i ideologami jak weesracz to PRL trwal by nadal.
    A przeciez szanse na obalenie sowieckich kurew byly wtedy mniejsze anizeli teraz.
    No dałeś przykład kontaktu z rzeczywistością Katolu, dałeś
    Oczywiście największy udział w obaleniu komuny mieli najbardziej odważni Kaczyńscy i spędzający całe życie na klęczkach Katole
    Jakie Ty chcesz teraz sowieckie kurwy obalać? Krucjaty i rewolucje ci się marza? Motłoch z grabiami i pochodniami chcesz wyprowadzić na ulice bo nie wiedzą "jak żyć" i mają za mało oleju we łbie by sobie samemu poradzić?

    Dzisiaj czerwoni nas już nie okupują, za to czarni owszem. Klep sobie spokojnie zdrowaśki, a pochodnie i grabie zostaw w zagrodzie.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Katol Zobacz posta
    To prawda, gdyby za komuny wszyscy byli wyznawcami i ideologami jak weesracz to PRL trwal by nadal.
    Wreszcie ktoś trafił w samo sedno.

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    skoro sprawdzilo sie z PRLem teraz tez musi zadzialac !!

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Kaczyński: Czuć aurę sprzed 30 lat. Polacy podnoszą głowę - Onet Wybory

    Przeszło 30 lat temu wielki, sierpniowy bunt oznaczał wielką zmianę, która dotknęło nie tylko Polskę, ale całysystem komunistyczny. Polska nowoczesna nie może być niesprawiedliwa. Nie może być Polską tylko dla niektórych. Taką, jaką niestety w wielu wypadkach jest dziś. Nie może być budowana według projektów, które niesie ze sobą neoliberalizm.

    Zwolennicy PiS-u wznosili m.in. okrzyki: "Zwyciężymy!" i "Bóg, Honor, Ojczyzna"
    Ja tez coś czuję, że ci, którzy najgłośniej krzyczą o socjalistach, zagłosują na największego polskiego socjalistę, zwłaszcza jeśli należą do grupy która nigdy przed nikim nie klęka, czyli katoli lub/i polskiej inteligencji stadionowej
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 06-10-2011 o 15:52