Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Jak to jest że w czasie rozdania z graczem A, gracz B który sfoldował rękę pisze mu że ma zrobić calla bo wyrzucił taką i taką rękę? Oczywiście byłem na all inie i dostałem calla od A high, po wezwaniu moderatora ten debil stwierdził że zawsze mogę zablokować czat. Ale niby co to mi daje jak 1 z graczy ujawnił swoje karty? Może ktoś się tym wreszcie zajmie i zablokuje konta takim oszustom?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    moderator jest od kwestii zwiazanych z chatem. napisz do supportu i podaj numer rozdania, na pewno sie tym zajma.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    "Jesteśmy przekonani, że wspomniany gracz nie zdawał sobie sprawy, że jego komentarze były niestosowne i naruszały regulamin. Dlatego w tym wypadku otrzymał on jedynie ostrzeżenie. Nałożenie surowszej kary nie jest w tym wypadku uzasadnione."


    I teraz pytanie do kogoś z pokerstarsa, czy jeśli np w turnieju wcoop main event gdy w grze zostanie 3 graczy. 2 z nich będzie w rozdaniu i na flopie bedzie AA2 i 1 z graczy zabetuje, a drugi będzie myslal z A3 i wtedy ten gracz który sfoldował napisze że miał np A2 to czy po skardze pokrzywdzonego zawodnika też mu napiszecie że gracz otrzymał ostrzeżenie i jakieś 800k za to że jest oszustem?

    A może jednak zajmiecie się sprawą? Tylko że jeśli tak to czy oznacza że regulamin jest różny dla różnych stawek?
    Ostatnio edytowane przez GARFEDGAY ; 04-10-2011 o 05:36

  4. Napisz proszę raz jeszcze z podaniem wszystkich szczegółów - kto grał, numer rozdania i uzasadnienie czemu zostałeś wg Ciebie oszukany - podparcie się regulaminem z pewnością pomoże - na adres : support@pokerstars.com i poproś o "ponowne rozpatrzenie". Zrób to w miarę szybko póki sprawa świeża.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Lol jak zobaczyłem nazwę wątku to myślałem ze komuś kilka tysięcy dolców ukradli czy drugi czarny piątek. Nie ma tu żadnego skandalu PSa tylko grałeś na stole z jakimś donkiem. Na żywo też sie tacy zdarzają i też dostają ostrzeżenia. Jeśli będzie robił to nagminnie to wyleci. Bo go będą zgłaszać. Sam ostatnio miałem taką sytuacje ale nie chciało mi sie zgłaszać bo uznałem że jak tak podpowiada to musi być totalna ryba do wydojenia . Więc luźna łydka. Ciekawy jestem w co grałeś. Jakie stawki? Moja podpowiadająca ryba pojawiła się na nl10 Full ring.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    DLatego zapytałem czy kara w przypadku gdy coś takiego wydarzy się np podczas wcoop main event też będzie w postaci ostrzeżenia? Albo jest regulamin albo go nie ma!

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    1000 USD na 1knl = 2 USD na 2nl. Jesli w regulaminie jest to jest i powinno byc egzekwowane w obu przypadkach

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Ale jak widać regulamin to fikcja...

  9. Zrobiłes tak jak prosiłem wtedy kiedy prosiłem?

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    18
    Zrobiłem tak nawet wcześniej, mniejsza o to, zawsze jak wybuchnie afera w jakimś powaznym turnieju zacytuję wypowiedź supportu.