Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Elo!

    Zakładamy osobny temat dla ligi MICRO
    Czwartki w FIRMIE to idealny termin dla początkujących oraz tych trochę bardziej doświadczonych na świetną niedrogą zabawę :P
    Zbliżamy się powoli do końca tego sezonu więc keep it real i walczymy o punkty! ;P

    Gramy oczywiście w FIRMIE o 19:00
    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    POZDRO

    P.S. UWAGA WAŻNE: Następny sezon będziemy grać w piątki! Oczywiście szczegóły będą podane w nowym wątku i na wszelki wypadek w naszym starym temacie żeby każdy się odnalazł.
    W czwartki będziemy grać nową ligę 6max! Już się nie mogę doczekać!

  2. #2
    Witam!

    Kolejny turniej MICRO za nami. Było to przedostatnie spotkanie przed mastersem więc zachęcam graczy (szczególnie w okolicy 8 miejsca :P) o przybycie na ostatni turek w tym sezonie i powalczenie o punkty
    Frekwencja jak zwykle spada pod koniec sezonu, mam nadzieję, że przyszły sezon przyciągnie dużo nowych graczy łaknących gry i doświadczenia :P
    Sam turniej standardowo... Dużo flipów, overplay top pary i mnóstwo alków na drawy :P Nawet na turnie Tak np ja oszukałem Klekfisha, cóż poker. Najważniejsze to mieć plan na rękę :P
    W HU po szybkim przeliczeniu stacków doszło do porozumienia stron i podzieliwszy się dobrami rzuciliśmy otwarte karty by wylosować "punktowego" zwycięzcę. W skrócie: 13bi i 3(2nd chance)co dało 80 do mastersa w którym jest 1205 parafrazowanych limeryków niemieckich. Jeżeli bardzo chcecie ostatni turniej też zagramy 2nd chance... Ale nowy sezon już nie! Bo kłóci się to z ideą tej ligi :P

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Wyniki i generalka dostępne w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free


    POZDRO

  3. #3
    Witam.
    A nie lepiej byłoby zrobić tę ligę w środę (jeśli już wylatuje z czwartku)? Regularne granie w każdy piątek może być utrudnione z przyczyn obiektywnych
    Wydaje mi się, że lepiej sprawdzał by się RGS w piątek.

  4. #4
    Elo!

    Dzięki za pomysł, ale ogłaszaliśmy przez ostatni miesiąc-dwa rgs w piątki i nikt się nie pojawił a byliśmy zawsze na miejscu i twardo czekaliśmy.
    Zaś liga w środy już była i było to EPG. Zostało przeniesione na poniedziałek z powodu LIGI MISTRZÓW a co za tym idzie słabej frekwencji. Jednak znaczna cześć graczy lubi sobie obejrzeć mecz w środę a absolutnie to nie koliduje z rgs-em bo fani piłki przyjeżdżają po porostu po meczu
    Dzięki temu jest ruch przy stole i często gramy do białego rana.

    Pozdro

  5. #5
    Ok, rozumiem, dzięki za wyjaśnienie. Wszystkich się zadowolić nie da

  6. #6
    Elo!

    Zapraszam na ostatni w tym sezonie turniej ligi MICRO!
    Dzisiejszy turniej wyłoni uczestników mastersa. Sytuacja w tabeli jest jasna Tylko Sebastian i Wieczór mogą jeszcze powalczyć o wejście a Krzyżu i Klekfish są tymi którzy muszą bronić swojego stołka
    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro

  7. #7
    Yoł!

    Ostatni turniej pierwszego sezonu ligi MICRO zakończony! Finałowa bitwa była wyczerpująca i pełna zawziętej walki o każdy punkt... Hehe no może przesadzam, ale dało się odczuć lekkie zdenerwowanie wśród graczy. Mr W np odpadł bardzo wcześnie (poszedł za moim przykładem :P) i dał tym samym szanse Sebastianowi się wyprzedzić i wypchnąć z mastersa. Niestety dla Seby ten manewr skończył się fiaskiem gdyż 11 miejsce było niewystarczające by pozbawić Pana Dablju możliwości gry w finale. Jak to zwykle bywa w FIRMIE znowu przy stołach odbywał się darmowy coaching :P Co prawda zazwyczaj wmuszany przez "trenerów" ale chyba się nikt nie obraził
    Dzisiaj statuetki coachów otrzymują Mr W i Klekfish sam często próbuje dawać dobre rady ale tym razem po prostu za szybko się pożegnałem z turniejem
    W skrócie: 18bi co dało 90 do mastersa w którym powinno być 1295 ale będzie 1300 (5 od tajemniczego sponsora ) przestarzałych liniowców norweskich...

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Wyniki i generalka dostępne w dziale liga MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    MASTERS odbędzie się 13.X.2011 o 19:00 w FIRMIE
    A teraz sqad i stacki na mastersie:

    ANDRZEJ 17575
    MASTER LUK TG 15350
    QUEQU 14425
    ENDRJU 12150
    KLEKFISH 11875
    MR DABLJU 10550
    KRZYŻU 9150
    GOORAL 8900


    Pozdro i dozo

  8. #8
    Elo!
    Dzisiaj o 19:00 w FIRMIE gramy mastersa ligi MICRO.
    Przypominam sqad:

    ANDRZEJ 17575
    MASTER LUK TG 15350
    QUEQU 14425
    ENDRJU 12150
    KLEKFISH 11875
    MR DABLJU 10550
    KRZYŻU 9150
    GOORAL 8900


    Obok tradycyjnie zagramy side event czyli turbo deep stack
    Start 19:00
    BI 110
    Blinds 20min
    Stack 12k

    Rejestracja na side-a:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro i do zobaczenia!

  9. #9
    Siemano!

    Pierwszy sezon ligi MICRO a nami! Zakończył go jakże emocjonujący masters. Masters na którym udało mi się pobić pewien niechlubny rekord Chodzi mianowicie o ilość rozegranych w turnieju rąk. Poprzeczka została bardzo wysoko ustawiona gdyż pobić mnie może tylko ktoś kto odpadnie w przyszłości w pierwszym rozdaniu No tak, nie ma się czym chwalić ale stało się odpadłem po 2 rozdaniach.
    Reszta mastersa przebiegała dosyć standardowo. Najbardziej oszukanym poza za mną był Master luk TG który padł ofiarą szpatnego suckouta by Andrzejjj. Niby wszyscy wiemy, że to poker itd i że takie sytuacje zdarzają się częściej niż byśmy chcieli ale i tak niesmak pozostaje :P
    Warte wspomnienia jest też, że Klekfish totalnie zdominował stół gdy w grze zostało 4 graczy i nie dał sobie wydrzeć kolejnego zwycięstwa GG NH WP
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. KLEKFISH
    2. ANDRZEJJJ
    3. KRZYŻU
    4. MR W
    5. GOORAL
    6. ENDRJU
    7. MASTER LUK TG
    8. QUEQU


    Przypominam, że kolejny sezon będziemy grać w piątki o 19:00, teraz w czwartki czeka nas wielki powrót KLC w przecudnej strukturze
    Rozpoczniemy nowe wątki dla obu tych eventów!
    Pozdrawiam!

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    17
    Czy liga mikro będzie w 2013?