Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dostałem info, że przed chwilą w telewizji była konferencja PJN z Góralem i Michałem Wiśniewskim w tle.

    Na razie widzę jakiś artykuł na money.pl Żadnych granic. PJN z Wiśniewskim

    "Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, pojawił się na konferencji prasowej partii Polska Jest Najważniejsza. Piosenkarz razem z Pawłem Poncyljuszem krytykuje zapisy ustawy hazardowe, dotyczące pokera.

    Wiśniewski wystąpił na konferencji PJN jako prezes Polskiego Związku Pokera. Gwiazdor wspierany przez partię Pawła Kowala chce bronić tego sportu przed wrzucaniem do jednego worka z ruletką."

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    I jeszcze z wyborczej:

    13:40
    Więcej o konferencji Michała Wiśniewskiego i PJN. Lider zespołu Ich troje pojawił się w Sejmie jako ekspert od hazardu i ustawy hazardowej:

    Dlaczego tu jestem? Bo w 2009 roku stałem się przestępcą. Ustawa, która powstała, utworzyła natychmiast szarą strefą. Szara strefa istnieje, ludzie grali i będą grać. Osobiście znam pana Pawła Poncyliusza i generalnie nie uczestniczę w kampanii. Dlaczego tu jestem? Biorę rękę, która wyciąga pomocną dłoń, jako prezes stowarzyszenia Polskiego Związku Pokera, który obecnie nie może realizować swoich celów statutowych. Nie jesteśmy w stanie nic zrobić.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Właśnie w Teleexpressie mówili o pokerze i Wiśniewskim. Wreszcie coś się dzieje. Czas na wybory!!!

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pojawił się też artykuł na tvn24, swoją drogą sam nie wiem czy warto w te polityczne obiecanki wierzyć, ale chyba nie mamy za dużego wyboru ... :/
    Poker Jest Najważniejszy - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 29.09.2011

  5. #5
    Tak Tak właśnie pokazli co się dzieje w Szczecinie