Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31


    Elo!

    A teraz na koniec (właśnie skończyłem pisać dwa posty o MICRO i EPG ) podsumowanie kolejnego (przedostatniego!!!) turnieju MARDI!
    Na początek chciałem zauważyć z wielkim smutkiem, że wasz pęd do wiedzy i zainteresowanie ciekawostkami jest na najniższym z możliwych poziomów NIKT NAWET NIE WSPOMNIAŁ o genezie powstania słowa MARDI i jego znaczeniu A tak się napociłem "szperając w kartach historii" bo naświetlić wam tę arcy ciekawą historię :] Ale nic... Za to kawał o tamponie pamiętali wszyscy ... Barvo! :P
    To tytułem wstępu teraz rozwinięcie czyli sam turniej Jak zwykle zaczęło się skromnie... Ale ta skromność szybko minęła i zaczęło się budowanie i zmuszanie kolegów ze stołu do biegania po rebuy-e Paru graczy się ładnie nabudowało ale to nei oni byli najgłośniej tylko hejterzy :P Sam mam swojego osobistego w postaci DULKA ;P który to prychał z niezadowolenia po każdym wygranym przeze mnie flopie. Że nie wspomnę o skandowaniu i wywoływaniu outów przeciwnika :P Nie winie go .. sam często tak robię Oczywiście wszystko w duchu przyjaźni Nie to co na innych ligach I niech świadczy o tym już tradycyjne pożegnanie Wieśka "NA RAZIE CHUJE!" Esencja fair play i dobrych manier ;P
    Co do rozdań to było parę ciekawych ale po co o nich pisać jak stało się tak jak zwykle. O być albo nie być decydowały flipy, które sam przegrywałem 3-1 a Endrju mając 3bb włączył tryb farcenia i najnormalniej w świecie wygrał turniej... Zawsze pod koniec sezonu jest rzeź
    W skrócie 21bi 10r i 18a co dało 245 do mastersa w którym mamy 2340 policjantów lubiących nazistów

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Wyniki, generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    POZDRO

  2. #32


    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy ostatni w tym sezonie turniej MARDI! Tak jest! To już 12 turniej tej zacnej największej na Śląsku ligi. Były momenty gdy wyprzedała nas Tyska liga! WP guys Ale my się nie damy i przybędziemy jak zwykle licznie! I tak od 15 sezonów! MARDI FTW!
    Sytuacja w tabeli jest o tyle jasna, że o wejście do mastersa z top9 walczą JASIEK, TREBOR, SŁAWEK i KLEKFISH. Dwoje z nich jest w o tyle komfortowej sytuacji, że nawet wylot z top 9 daje im udział w mastersie dzięki zdobytym wcześniej dzikim kartom Pretty cool :P

    Gramy jak zwykle o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro i walczymy do końca!

  3. #33


    Elo!

    Turniej nr 12 zakończony! A to oznacza, że w przyszłym tygodniu masters 15 sezonu! Walka trwała do samego końca. A Klekfish tak jak obiecał tak zrobił! Rzutem na taśmę wykorzystał swoją ostatnią szansę i po raz kolejny zagra mastersa! WP
    Po raz pierwszy w historii MARDI aż trzy osoby, które zdobyły dzika kartę nie zagrają w finale ponieważ nie wyrobili frekwencji... So sick. No szkoda szkoda, ale cóż mogę powiedzieć. Dla pozostałych finalistów to dobra wiadomość bo będzie mniej przeciwników do pokonania :P Jeszcze raz brawa dla Klekfisha za gg (wyjebał mnie w pięknym stylu :P) oraz dla Kolorado który utrzymał się w top 8! KAMAN było naprawdę blisko. Pikanterii dodawał fakt, że w poprzedniej tabelce Kolorado nie miał odjętego jednego wyniku! I ostatni turniej grał na krawędzi my bad my bad, ale się dobrze skończyło.
    W skrócie 17bi 6r i 14a co dało 185 do mastersa w którym finalnie będzie 2525 przyjaznych litewskich najemników...

    Gratulacje dla zwycięzców! I widzimy się w mastersie!!!

    Wyniki, tabelkę i generalkę możecie sobie pooglądać w dziale LIGA MARDIPOKER na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free


    Pozdrawiam!
    P.S. Osoby które wezmą udział w mastersie są "pogrubione" w generalce.
    P.S.2 Stacki na mastersa zamieszczę jak zwykle w sobotę albo niedzielę przed mastersem.
    P.S.3 Masters gramy o 19:00 w FIRMIE 13.XII.2011

  4. #34
    Elo!

    Dzisiaj o 19:00 w FIRMIE gramy turniej masters 15 sezonu ligi MARDI!

    Wszystkich który się dostali proszę o punktualne przybycie!
    Oto lista graczy i stacki:

    ANDRZEJJJ 20075
    DULEK 17300
    ENDRJU 16225
    KLINU 15575
    KLEKFISH 14525
    QUEQU 14100
    MR W 12450
    KOLORADO 11725
    TREBOR 11725
    SŁAWEK 11725
    ABA 11725

    Jak widać zagramy dwa stoły, 5 i 6 osobowy. 3 places ITM wg tradycyjnego już u nas podziału 50-30-20 (1260-760-505)

    Resztę zapraszam na side event czyli turbo deepstack:
    BI 110
    BLINDS 20min
    STACK 10k

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    I niech wygrają najlepsi :P

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Quequ ; 13-12-2011 o 02:10

  5. #35


    Siemano!

    Po raz 15 rozegrany został MASTERS ligi MARDI! 15 sezonów to już kawał historii! Więcej niż wiele popularnych seriali :P Daleko nam jeszcze co prawda do Mody na sukces ale oni wciąż nadają więc pobić ich będziemy mogli dopiero gdy cały ród Foresterów zostanie wybity przez kazirodcze choroby Poszło by pewnie szybciej gdyby akcja działa się w texasie :P
    Dobra wystarczy tych żartów czas na poważne sprawy czyli na sam turniej ;]
    A minął on pod znakiem levelowania się Dulka i bad beatów by Endrju. Na samym początku doszło do kontrowersyjnego (wg. Mr W) rozdania czyli A8 trefl na AKo. Tutaj się zaczęło levelowanie Dulka, który postanowił 4betować swoje A8 pre flop na Wieśka ten zdecydował się nie kontynuować napierdalanki :P i flatnął. Flop w postaci AxK z dwoma treflami nie pozostawił im wyboru. Otwarcie Dulka i allin Wieśka. Dulek tylko powiedziął "Nie mogę tego zrzucić" i chłopaki dosyć wcześnie flipowali bradzo dużą pulę. Ocenę pozostawiam wam i zastanówcie się jakie mieli stacki skoro podjęli taką decyzję :P Potem zaczęła się "dobra" passa Endrju Który najpierw sprawdził 3beta z KQ i trafiając top parę stwierdził, że wystarczy by zagrać allin za milion żetonów ;] Jak to bywa w takich sytuacjach nadział się na AA Trebora... Ale pokerowi bogowie nie rozróżniali wczoraj dobrych i złych decyzji i poratowali Endrju drugą para na river... Potem działo się dosyć standardowo, ja 4betowałem ale jakoś nikt się nie bał i wsadzali mi alki z czym popadnie :P Dulek się spolaryzował na river i pomogło bo Aba stwierdził, że blefuje i jego 2 para nie wystarczyła na seta :P Endrju przejechał kolejny Asy tym razem mnie 55 FTW! Klniu limpował i dokładał do każdego raise-a by potem nabijac staty na 100% fold to cbet :P Kolorado i Sławek byli card dead i Kolorado nadział się z Ax na AK Dulka a Sławek ze swoim AKs na A8o Endrju... Wiadomo nie miał szans... A Andrzejjj i Klekfish grali tight z czego Andzrejjj na shorcie a Klekfish zabierał sukcesywnie małe pule i się budował. I wtedy się wszystko zmieniło. Kolejny leveling Dulka doprowadził na bublu do starć allin pre flop. Jego A7 na Ak Endrju i w tym momencie pokerowi bogowie pokazali swoją prawdziwą naturę i w jednym rozdaniu odebrali wszystko co wcześniej sprezentowali i 7 na river pozbawiła Endrju wszystkich żetonów. Ktoś potem mówił, że jednak wierzy w sprawiedliwość na świecie... Ta niech to powie tym co wcześniej odpadli :P Potem to już było z górki. Andrzejjj zagrał 4 flipy z których wygrał 4 W naprawdę sick spotach! GG
    Genralnie od tego momentu lepsze ręce po prostu się utrzymywały! Byłby to raj na ziemi gdyby nie fakt że większość rozdań to były flipy i wygrywał ten z lekką przewagą :P Generalnie "JAK TO MOGŁO NIE SPAŚĆ?! MILION OUTÓW MIAŁEM!" :P
    Generalnie dobra gra pod koniec chłopaki! W Hu poszedł deal i rozdaliśmy open o pierwsze miejsce.

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. ANDRZEJJJ
    2. KLEKFISH
    3. DULEK
    4. ENDRJU
    5. SŁAWEK
    6. KLINU
    7. KOLORADO
    8. QUEQU
    9. ABA
    10. TREBOR
    11. MR W

    To by było na tyle Zapraszam za tydzień na 1 turniej 16 sezonu!

    A tutaj wyniki side-a Jak widać Mr W musiał odreagować.. i BANG udało się :P

    Wyniki:
    1. MR W
    2. SPIDER
    3. GAGATEKKK
    4. GOORAL
    5. MARIUSZ
    6. ŁUKASZ
    7. DJIPSON
    8. BIAŁY
    9. ROBERT
    10. TREBOR
    11. BRYLANT


    Pozdro!