Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Nowy sezon PLPS

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    jak jesteś taki cwany to co zrobić jak nie mogę się zarejestrować na profit poker bo dostałem pusty emal aktywacyjny ... zaznaczam że ja nie pisze że mi to nie odpowiada tylko że nie mam takiej możliwości z przyczyn technicznych na które nie mam wpływu

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    widzę że pisaliśmy równo dzudas ... poprzedni post dotyczył wypowiedzi Cobiss …
    mam jeszcze jedno pytanko ... bo oczywiście mogę się zarejestrować na miejscu ale niestety mogę dojechać dopiero w okolicach 20.00 … ale nie wiem czy będzie jeszcze miejsce

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Mój post oczywiście nie miał być tak agresywny jak został odebrany. Też miałem problem z zarejestrowaniem się czy nawet zalogowaniem na PP,ale w końcu się udało bez większych problemów,w końcu PP jeszcze jest w stanie budowy. Patience

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    OK dzięki za info ... zarejestrowali mnie ręcznee ... więc się zapisałem na stronie ale wpadne dopiero około 20.00
    Ostatnio edytowane przez WUJEC ; 26-09-2011 o 21:27

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    poproszę do dopisanie do listy,marsellus

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    ja sie spoznie ale chce zrobic late reg wiec nie stawiajcie mojego stacka od poczatku turnieju pozdr !

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    to jest chyba oczywiste że jeżeli jest late reg .... to nie obecnym a raczej spóźniającym sie stacka dostają dopiero jak dojadą ...

    a jak nie jest oczywiste to ja też tak poproszę

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    kiedy bedzie wiadomo wiecej na temat rake race`u, turniejow online i oferty sponsorskiej Tobetu ?

    z czego stworzy sie pula Mastersa ?

    pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Czyżby Celna Was niepokoiła ?

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    25
    i jak wiadomo cos ?