Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Witam Wszystkich

    Chciałbym podzielić się z wami informacją, jaka sytuacja spotkała mnie w tym poker room-ie.
    Otóż od około 2 lat regularnie grałem na tej platformie, a od ostatniego pół roku moja współpraca z tym room-em jeszcze się poprawiła i organizowałem ich naziemną ligę w mojej miejscowości.

    Kilka miesięcy temu otrzymałem propozycję, aby dołączyć do programu na stronie FaniPokera.pl, a następnie zachęcać graczy do rejestracji w tym poker roomie i gry.
    Przez te kilka miesięcy z naszej ligi zarejestrowało się około 20 osób na ww. stronie, z czego 8osób grało regularnie. Zbieraliśmy punkty na największą nagrodę [tj. 500euro do podziału].

    Od czerwca, aż do początku września byłem za granicą i nie sprawdzałem naszego postępu na stronie fanipokera.pl; gdy nagle po moim powrocie spotkała mnie niemiła niespodzianka, po zalogowaniu się na stronie można przeczytać:

    "Promocja serwisu FaniPokera.pl dobiegła końca. Prosimy składać zamówienia do 30 czerwca, po tym dniu będzie to już niemożliwe. W lipcu wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przepraszamy za wszelkie niedogodności."


    Nikt z naszej ligi nie otrzymał wcześniej żadnego powiadomienia o zbliżającym się końcu promocji. Jedynie umieszczono tą zdawkową informację na ich stronie.
    Paradise Poker regularnie zasypuje moją skrzynkę tonami śmieci i informacjami o bezwartościowych promocjach; a nikt nie był w stanie choćby wysłać jednego maila z informacją o kończącej się promocji!!!
    Po licznych kontaktach z podanym emailem: fanipokera@sportingbet.com na które nikt nie odpowiadał postanowiłem napisać bezpośrednio do paradise poker oraz ich polskiego menadżera; a jedyna odpowiedź jaką otrzymałem wyglądała tak:

    "Wiadomosc zostala tam umieszczona na okolo 3 tygodnie przed zakonczeniem promocji, wiec nie mozemy odpowiadac za fakt ze nikt z Panstwa sie nie fatygowal na sprawdzenie jej ram czasowych
    Bardzo mi przykro, ale nie mielismy obowiazku powiadamiac graczy indywidualnie."

    Uważam za bezczelne zachęcanie graczy do udziału w takich promocjach; a następnie olewanie użytkowników! Zapewniam, że nikt z naszej ligi nie będzie już dla was wyrabiać żadnych punktów.

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Widzę, że nawet nikt z polskiej obsługi paradise poker nie raczył zainteresować się tym tematem - a szkoda, ale świadczy to jedynie o poziomie tego "gó***". Żegnam.