Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Witam, mam taki problem, grając na Towerze nie ważne czy gram 20 stołów czy 4 zdarza się , że jeden z turniejów zastyga w miejscu. Po pewnym czasie moze to byc 10 sekund jak i 10 min turniej się "budzi" niestety zwykle jest juz po turnieju , badz mam ostatnie kilka chipsów. Okazuje się, ze turniej dalej toczy sie a ja jestem away. Pisałem do supportu, wysyłałem im screeny i hand histories , niestety stwierdzają, ze wszystko u nich jest OK. Mam nowy komputer Dell XPS L702x z oryginalnym windowsem 7, sciągnąłem najnowszą Javę i niestety dalej mam problem. Dzisiaj nawet zdarzyło mi sie , że wszystkie stoły zamarły. Ciekawe jest to , że na 8h gry średnio 1-2 stoły mi się zawieszają, czyli bardzo mało. Przestałem w trakcie sesji oglądać filmy, nie ściągam nic i dalej problem pozostał. Komputer sprawuje się poza tym ok, grałem w kilka nowych gier na najwyzszych ustawieniach i wszystko płynnie, ładnie chodzi. Gram na lapku + monitorze (nie wiem czy ma to jakies znaczenie). Prosiłbym o pomoc, heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    I co nikt nie pomoże?

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Ciezka sprawa. monitor + laptop nie powinien miec zadnego znaczenia tutaj. Tak samo lacze internetowe, bo rozlacza jeden stolik (a jak rozumiem grasz kilka/nascie na raz). co do lapka, sam mam takiego i dziala bez zarzutu. moze to cos z java? probowales na innej platformie? jesli gdzies indziej tego nie ma to na pewno cos u towera. Dodatkowo sprobowalbym (w momencie kiedy cos takiego sie dzieje, np masz 4 sng jeden sie rozlacza) zamknac soft towera i otworzyc jeszcze raz i czy nie polaczy cie do tamtego jednego.

    Powodzenia

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Niestety na redkings jest to samo. Odnośnie javy ściągnąłem najnowszą i dalej to samo. Dziwne jest to , że nie ma znaczenia czy gram 20 stołów czy 4. Wczoraj konczyłem sesje (gralem 3h po 18-20 stołów) i dopiero na sam koniec kiedy zostały mi 4 dwa z nich zawiesiły sie:/ Pisałem do supportu towera jak i redkingsa , niestety wysłano mi typowa wiadomosc od supportu kopiuj wklej. Dzisiaj redkingsowi bardzo zdecydowanie odpisałem zoabczymy czy troche to ich poruszy. Steroniki też mam najnowsze:/ Może coś nie tak z pamięcią ram? Kurcze nie wiem.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Bardzo watpie zeby to bylo cokolwiek sprzetowego (jak np ram, ktory raczej wywalalby bsoda zamiast rozlaczac jeden stolik). Jesli masz mozliwosc, sprobuj podlaczyc inny komputer do twojego lacza internetowego i sprobowac na nim.

    Jak na moj gust jest to rzecz programowa i najbardziej prawdopodobna jest java. Czasem jest tak ze nawet jesli kompletnie odinstalujesz i zainstalujesz nowa, jakies biblioteki, ktore powodowaly problemy zostana po starej i dalej jest ta sama sytuacja.

    Sprobuj na innym kompie, jesli bedzie to samo to jest niezla zagadka, ale moim zdaniem powinno ustapic, i wtedy czeka cie reinstalka windowsa na twoim XPSie (swoja droga swietny komputer, nie? )

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Na starym lapku wszystko ok. Spróbuje odinstalować jave i zainstalować ponownie.

    Komputer spoko, ale Wiedzmin oryginalny nie chce mi działać ! Jakiś błąd wyskakuje, "znalazłem" rozwiązanie na ten problem mimo to nie pomogło:/, ale tak pozatym wszystko ładnie śmiga Grałem w dead island na najwyzszych ustawieniach, żadnych cięć. Dzwięk super, jak na laptopa bardzo głośno można słuchac muzyki i dobra jakość. Matryca matowa tez spisuje się nieźle. Rozdziałka 1920x1080 w pokerka spisuje się na medal, w koncu mogę grać 20 stołów jednocześnie. Mój rekord na tym sprzecie 24 stoly przez 30 min, ale na ongame jest to za duzo jak dla mnie, za krótki czas na podjecie decyzji, bynajmniej w STT turbo.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Ja wlasnie mam tego lapka od niedawna i tez mialem problem z oryginalnym wiedzminem. masz tam angielskiego windowsa? u mnie to i UAC powodowalo problem, takze odinstaluj gierke, wylacz uac (i jesli masz ang windowsa zmien folder instalacji tak zeby nie mial litery ź i powinno zadzialac) - i pozniej zainstaluj ponownie . A gierka jest tego warta. CoD dziala na max ustawieniach pieknie, fallout 3 tez. ogolnie ten komp na prawde daje rade. No i 1080p na 17 calach - rewelacja

    daj znac czy odinstalowanie javy pomoze, oby tak, bo na przeinstalowanie wszystkiego trzeba poswiecic troche czasu
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 03-10-2011 o 11:59

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Mam polskeigo Windowsa. JAve dzisiaj własnie odinstalwoałem i zainstalowałem ponownie, ale jeszcze nie grałem. Po pracowitym wrzesniu troche wolnego sobie zrobilem Co to UAC? Kurcze na maxa nie chciałoby mi sie wszystkiego od nowa instalować:/ Ja teraz czekam na battlefielda 3 , mam nadzieje, że na maksymalnych ustawieniach pojdzie

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    uac - user account control. to jest to co sie ciebie zawsze pyta "czy zezwolic programowi xx na yy". dajesz start pozniej wpisujesz uac, enter i zjezdzasz suwakiem na dol i wylaczasz.

    powodzenia

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Dzięki za pomoc, narazie po przeinstalowaniu javy nie zawiesił sie zaden stolik, z tymże mało grałem.