Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: szukam gry

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Witam,
    Zaczynam studia w łodzi i szukam stałych stolików do gry, cash albo turnieje nieważne.
    prosiłbym o jakieś info na forum
    Ostatnio edytowane przez sofcik90 ; 17-09-2011 o 17:50

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    11
    czesc , ja tez studiuje w Lodzi , jesli nawinie sie w tym temacie kilka osob to mozna zorganizowac jakies spotkanie w jakims barze etc i zagrac jakis cash ot sth like that.

  3. #3
    W łodzi jest lokal, napewno jak się ruszy coś w nim to będzie tutaj wpis. Poszukajcie w hitorii Łódzkiego, albo napiszcie do mnie na PW możliwe, że ja w sobotę się wybiorę.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    3
    ja również byłbym chętny

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    11
    orientuje sie ktoś czy w lódzkim backdoorze odbywaja sie jakies gry pokerowe ? Bo zauważyłem oglądajac ostatnio fora internetowe , że gry "live" zeszły już typowo do podziemia i nikt sie nie afiszuje z tym tak jak to kiedys bywało. ... gdyby ktoś coś wiedzial na ten temat proszę o kontakt PW , z gory dzieki

  6. #6
    A jak można się afiszować? Oglądasz wiadomości?

  7. #7
    jak coś to też bym prosił jakiś priv o keszu lub turnieju.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    niestety na dzien dzisiejszy gry na pewno zejda do podziemia i nowym osobom spoza srodowiska bedzie bardzo ciezko sie wkrecic z wiadomych wzgledow

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    słuchajcie to może się jakoś zmówimy na "zapoznawczego" casha. strasznie tęsknie za grą w realu. piszcie do mnie gg 11898836

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Super! Kupuj! -_-'