Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    dobre hahaha :lol:


    nerwosol był by dobry też kupie na wszelki wypadek

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ok, panowie, to rozumiem, że możemy z Dolim śmiało przyjeżdżać i że chętni do ogrania nas bez problemu się znajdą?? Fajnie, jakby było 8-10 osób chociaż...

    Wstępnie mogę zapowiedzieć, że pojawimy się ok. 11 rano w Pubie Życie jest Piękne i będziemy tam przynajmniej do północy, a jak będą chętni to i do 4 rano

    Pozdrawiam,
    Warsaw

    PS. Wielka prośba, jak ktoś wie, że będzie, a jeszcze tu nie dał znać, to niech się wpisze, to nam da przynajmniej orientacyjną liczbę osób. A może ktoś spoza Trójmiasta?? Z wawy?

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    warsaw, rozumiem że z Michałem masz już wszystko ugadane na temat lokalu itd ?

    No i popytam się ludzi od siebie czy nie było by jakiś chetnych oczywiście i postaram się dać znac jak najszybciej.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Ja jeszcze nie wiem czy będę. Ale jeżeli wpadnę to nie martw się Blacha, bo będę pił i ogólnie się wyluzuje w końcu to nie turniej

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    z Michałem w kontakcie jest Doli, i to on przekazał mi, że Michał dał zielone światło, chociaż mam nadzieję, że oni jeszcze to potwierdzą w tej dyskusji. Ale tak czy owak, przyjeżdzamy na 99%.

    Pozdr
    Warsaw

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    I jak tam Doli ? Michał ? już wszystko doklepane do końca ?

    btw. od nas wygląda że będą ~3 osoby.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Gdy przychodzę do lokalu "Życie jest piękne", aby ustalić z właścicielem, Leszkiem, szczegóły rezerwacjii, nie odpuści On sobie ani mnie, partii Remika, z czego następnie wynika mój brak czasu, aby napisać tutaj, iż wszystko jest już uzgodnione. Tym razem, oczywiście też tak było. Tak więc jestem w sobotę od 11 rano, do Waszej dyspozycjii. Rekin zadeklarował się, iż wpadnie na chwilę lub na dłużej. Trudno wykluczyć, że Leszek również zagra kilka rozdań, jeśli znajdzie ochotę i czas. Wobec tego spodziewam się, iż jeśli wystarczy miejsca przy jednym stoliku, to będzie on raczej full handed.


    Do zobaczenia w sobotę!


    MICHAŁ

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    też bym z chęcią wpadł tylko... czemu ten Sopot jest tak daleko :P

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    My tez bedziemy 4 osoby z gdanska Michał Marcin Tomek i Adam
    Do zobaczenia

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no to się powoli chyba 2 stoliki szukują nawet bo przy jednym się chyba nie pomieścimy :shock: