Strona 239 z 309 PierwszyPierwszy ... 139189229237238239240241249289 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 3088
  1. #2381
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    za milion widzow dostaniesz 200$! <jupi> xD
    co ty, tylko 200$? Z tego co ja slyszalem to jak sie regularnie wrzuca takie filmiki po 1kk obejrzec, to YT podpisuje z Toba normalna umowe na jakas wieksza kwote.

  2. #2382
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    hehehe... do miliona to jeszcze daleka droga... tym bardziej, że filmik mi podkradli i powrzucali na smog, wykop, sadistic, wrzute , joemonster itp
    ale moj na youtube w 3 dni obejrzalo prawie 35k ludzi


  3. #2383
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Tyle ze na sadisticu to tak sciagneli z youtube wrzucili na swoj serwer ale taki wykop i joemonster to chyba odnosi sie link do Twojego filmu z youtube wiec to nabija Ci ogladalnosc

  4. #2384
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie wiem, nie znam sie, pierwszy raz cos wrzucalem na u2be

  5. #2385
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Następnym razem wrzuć filmików jak kogoś potrącacie swoją nieodpowiedzialną jazdą, będzie większa oglądalnośc.

  6. #2386
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Następnym razem wrzuć filmików jak kogoś potrącacie swoją nieodpowiedzialną jazdą, będzie większa oglądalnośc.
    Nieodpowiedzialna jazda?!

    Chcesz zobaczyć nieodpowiedzialną jazdę?
    YouTube - Need For Speed - Wałbrzych Edition
    [youtube]SttRDej8nNU[/youtube]

    edit: szkoda, że się nie rozjebali pajace. Rozumiem poszaleć w nocy, na pustych drogach, na parkingach.. Ale w dzień?! paranoja.
    Ostatnio edytowane przez kapelusznik ; 27-12-2009 o 18:56

  7. #2387
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Też tak jeździłem swego czasu na Kenie w Warszawie i uważam że to nieodpowiedzialne:P

  8. #2388
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    w temacie

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=RtQ8W1B0UGs[/YOUTUBE]

  9. #2389
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Następnym razem wrzuć filmików jak kogoś potrącacie swoją nieodpowiedzialną jazdą, będzie większa oglądalnośc.
    hhhmmmmm..... kompromitujesz się... nie pierwszy i nie ostatni raz...
    za kierownicą scanii siedział wg mnie kierowca z TOP 5 najbardziej uzdolnionych kierowców rajdowych w tym kraju. ciągnik należy do niego i kiedyś na pokazowym KJS-ie zrobił nim lepsze czasy niż kilku kolesi w osobówkach.
    po za tym jeździ regularnie w rajdach a taka jazda na rondzie to dla niego łatwiejsze niż dla ciebie zaparkowanie na pustym parkingu wielopoziomowym. rondo jest drogą dojazdową do marketu auchan, który o dziwo w środku nocy jest zamknięty i rondo jest puste. po za tym rondo ma 3 pasy ruchu co komuś kto ma większe pojecie o prowadzeniu auta niż ty wystarczy by zapanować nad autem zanim się dojedzie do krawężnika. w najgorszym razie można uszkodzić opone, ale trzecią zime tam latamy i jeszcze nikt nawet felgi nie pogiął z mojego towarzystwa.

    nie jesteśmy nieodpowiedzialną bandą i wbij sobie do głowy , że niektórzy panują nad autem w sposób niewyobrażalny dla ciebie. ja za każdym razem gdy jako pasażer jadę z jakimś dobrym kierowcą rajdowym zastanawiam sie jak oni to robią... gdybyś był świadomy wielkiej różnicy w twoich umiejętnościach prowadzenia auta a kierowcy rajdowego to byś nie pisał takich bzdur.

  10. #2390
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Wiesz to tak jakby wpuścić snajpera żeby strzelał w tłum. Niby też wie co robi a może się pomylic. Jakoś kilku kierowców rajdowych zginęło w wypadkach samochodowych...