Strona 102 z 309 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 3088
  1. #1011
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie wiem co wy chcecie od Weeskacza. Dla mnie jest on jednym z najbardziej ogarniętych ludzi na tym forum i ode mnie wielki szacun za tekst powyżej...

    PS. A ja bym chętnie pogadał o religii... Ja (jako oczywiście niewierzący) mógłbym na ten temat rozmawiać godzinami...

  2. #1012
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    To ja poproszę kogoś z modów o wydzielenie tematu. Albo wszystkich chętnych do gadania o homoseksualistach, arabach, żydach, murzynach i Tybecie o robienie tego w odpowiednim wątku. Bo ten wątek do tego nie służy (vide http://forum.pokerzysta.pl/showpost....18&postcount=1 ) A po przeniesieniu moje posty do wywalenia.

    Zwracam na to uwagę, bo denerwuje mnie wpieprzanie się (de facto) z polityką gdzie się da. Szczególnie chodziło mi o Weeskacza, który wykazywał się w przeszłości wielką energią w głoszeniu swoich poglądów

    pozdrawiam serdecznie

    EDIT: Właśnie doczytałem. Dyskusja jest skończona, Drauger - przegrałeś. http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
    1) To nie jest "wpieprzanie się" z polityką wszędzie gdzie się da, a dyskusja zainspirowana obejrzanym filmem.
    2) Nie przegrałem bo w nic tutaj nie grałem.
    3) Nawiązanie do Hitlera było już w filmie, wiec czy dyskusja już była skończona zanim się zaczęła?
    4) Równie dobrze mogę sobie wymyślić prawo Draugera, kto użyje słowa Kaczyński ten przegrywa dyskusje, co za bezsens

  3. #1013
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Dla rozluznienia - ciekawe czy ojciec dyrektor zna prawo Godwina

  4. #1014
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez szwindel Zobacz posta
    Strasznie tendencyjny i nieobiektywny ten filmik.
    Szwindel, chciałbym bardzo, żebyś rozwinął swoją wypowiedź... Ciekaw jestem bardzo dlaczego tak sądzisz? Czy film ten pokazał według Ciebie jakąś nieprawdę??

  5. #1015
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    @weeskacz

    ale co moj post ma wspolnego z moja wiara bo jakos nie kapuje

  6. Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ciekaw jestem bardzo dlaczego tak sądzisz?
    Jack zatem uważasz, że filmik jest obiektywny?
    Nie pytam czy pokazuje prawdę czy nie, tylko czy robi to obiektywnie?
    Bo wiesz, różnie można prawdę pokazać, np. tak:
    http://poland.indymedia.org/pl/2006/07/21986.shtml

  7. #1017
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    zbiganch ale co to ma wspolnego z tamtym jedno i drugie pokazuje prawde

    swoja droga Izrael i tak jest cierpliwy w tym konflikcie z krajami arabskimi(no teraz to juz wlasciwie tylko z bojowkami)

    i zeby nie bylo ze popieram to co jest na tych zdjeciach, dzieci powinny byc trzymane jak najdalej od wojny
    Ostatnio edytowane przez scyth01 ; 09-04-2008 o 22:42

  8. scyth chodzi o to, że jak jest konflikt to każda ze stron kładzie nacisk na swój punkt widzenia i na swój interes.
    Gdyby okupowany Afganistan miał studio filmowe to nakręcił by film, jak "bezwzględni Polacy" wymordowali dzieci moździerzem w małej glinianej wiosce.
    Oprawili by to odpowiednim komentarzem, muzyczką, dorzucili by kilka podobnych "akcji" amerykańskich i też pokazali by prawdę.
    Zakończyli by filmik konkluzją, że cała zachodnia demokracja to banda zbrodniarzy żądnych krwi.
    Filmik, który wywołał tą dyskusję (już pomijam bzdety na temat religii) został nakręcony przez ludzi wrogich muzułmanom w jednym celu.
    Stwierdzenie, że nie jest obiektywny to bardzo delikatne określenie dla tej propagandowej papki.
    Co nie zmienia faktu, że dla mnie osobiście ten film jest bardzo ciekawy, właśnie min. z tego względu
    Ostatnio edytowane przez ZbigAnch ; 09-04-2008 o 23:07

  9. #1019
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    @ZbigAnch: Ładnie podsumowane (skoro już się skusiłem na wypowiedź w temacie - nie temacie).

    @Drauger: Spoko luz, chodzi mi o utrzymanie tego wątku takim, jakim z założenia miał być. Nie bierz mojego posta zbyt serio, bo jest on wynikiem marnowania czasu, a nie mojej potrzeby dyskusji.

    @Jack: Nie mam nic przeciwko Weeskaczowi, fajnie że ma chęć do przekonywania innych. Mi jedynie chodzi o miejsce. Może ktoś z modów przeniesie te posty do oddzielnego wątku (razem z postem zawierającym link do filmiku). Możemy pogadać o religii, polityce. Obawiam się jednak, że zbyt wiele osób będzie miało zbieżne poglądy i nie będzie o czym gadać.

    ps. Wstawcie na końcu każdego akapitu. Tego też.

    EDIT: Wszystkie moje można wywalić przy przenoszeniu.

  10. #1020
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Co Wy w ogole pie***cie...polecam cykl kabaretowy (dla miosnikow kabaretow): serial Spadkobiercy

    http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/...rcy_79_cz1.php
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 10-04-2008 o 01:28