Strona 101 z 309 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 3088
  1. #1001
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez szwindel Zobacz posta
    Strasznie tendencyjny i nieobiektywny ten filmik.
    czyzby?

    tam dobre zdanie bylo na koniec,

    wszycy mowia, ze mamy miec respekt dla islamu, ale oni jakos nie maja dla nas

    przeciez oni nie chca zyc w zgodzie z zachodnia cywilizacja tylko nas rozpierdolic
    Ostatnio edytowane przez scyth01 ; 08-04-2008 o 14:43

  2. #1002
    Muzulmanie? Duza wiekszosc tych ludzi to zwykli imigranci, ktorzy prztyjechali do UK czy Francjii nie po to zeby kogos 'rozpierdolic' tylko zeby godnie zyc, bo u nich w kraju jest bieda ze az piszczy. Jak mieszkalem w UK to ani razu nie spotkalem sie z brakiem szacunku albo przejawami agresji z ich strony. To ze czesc z nich to pierdolnieci fanatycy owladnieci zadza zdominowania swiata to nie znaczy ze wszycy tacy sa.

  3. #1003
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    nie no chodzilo mi o fanatykow tylko nie dopisalem;P, tylko niestety jest ich calkiem sporo

  4. #1004
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Scyth01 zakładam, że jesteś katolikiem. Kiedy odkryłeś w sobie wiarę i zdecydowałeś się ochrzcić? Zapewne wystukałeś swoją wolę morsem w mamusi brzuszku. Bo katolicy to taka wyższa rasa która już w chwili poczęcia wie w co ma wierzyć. Kiedyś nie byli tacy mądrzy i wielu nie chciało uwierzyć , ale wystarczyło ich wybić by reszta "odkryła" w sobie głęboką wiarę.

    PANOWIE PROSZĘ WAS NIE PORUSZAJCIE TEMATU RELIGII!!!

    Religia zawsze niosła więcej szkody niż pożytku. Była przyczyną wojen i służyła jedynie jako środek dla zdobycia władzy, podbojów, a przede wszystkim do manipulowania i kontrolowania ludzi. Zamiast odkrywania w sobie wiary religia nastawiona jest na przekonywanie innych i zwiększanie swoich wpływów. A najlepszą firmą w tym biznesie jest kościół katolicki company.

    WIARA =/= RELIGIA
    kto morduje "w imię boga" nie ma w sobie wiary, nieważne czy to papież czy terrorysta


    Jest co prawda jedna religia która nastawiona jest na własny duchowy rozwój, a praktykujący ją wyznawcy nie są zdolni skrzywdzić nawet zwierzęcia. Jednak takie postępowanie doprowadziło do tego, że zostali oni pozbawieni swojej ojczyzny...

  5. #1005
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    to z tym wystukaniem morsem o ochrzczeniu bardzo mi sie podoba

  6. #1006
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Weeskacz, jak na wątek o "śmiesznych filmikach" toś przyjebał z grubej rury. Skoro prosisz o nie poruszanie jakiegoś tematu, to go nie poruszaj, a nie dwa akapity potem się rozpisujesz (przy okazji mistrzowsko zahaczając o nośny ostatnio temat T.)

    ps. Jakby co - ja jestem niewierzący.

  7. #1007
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    To jest temat o śmiesznych lub ciekawych filmach wiec o co chodzi!!!
    Dlaczego mamy tolerować muzułmanów bo to jest poprawne politycznie pierdole poprawność polityczną,
    skoro część z nich zagraża nam i to nie jakiś margines tylko gruby procent dlaczego mamy to tolerować chyba was pojebało to tak jak byście mówili my jesteśmy pacyfistami udeżcie nas to nie oddamy tylko nie zabijajcie nas.
    A żeby nie było dajmy na to przykład z filmu: ja uważam że homoseksualizm nie jest normalny a jest to zboczenie czyli choroba a chorych należy leczyć a co myślą muzułmanie oni ich by od razu zabijali to samo z innowiercami czy przypomina wam sie hitler jeśli nie to powinien bo to samo czynił.
    A co do ochrzczenia masz jakieś pretensje do rodziców że cie ochrzcili bo mi to wisi to był tylko gest ważny dla nich a nie wpajanie nienawiści do wszystkich niekatolików !!!
    P.S. Jestem agnostykiem jaby co !!!
    Ostatnio edytowane przez Drauger ; 09-04-2008 o 02:15

  8. #1008
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    To ja poproszę kogoś z modów o wydzielenie tematu. Albo wszystkich chętnych do gadania o homoseksualistach, arabach, żydach, murzynach i Tybecie o robienie tego w odpowiednim wątku. Bo ten wątek do tego nie służy (vide http://forum.pokerzysta.pl/showpost....18&postcount=1 ) A po przeniesieniu moje posty do wywalenia.

    Zwracam na to uwagę, bo denerwuje mnie wpieprzanie się (de facto) z polityką gdzie się da. Szczególnie chodziło mi o Weeskacza, który wykazywał się w przeszłości wielką energią w głoszeniu swoich poglądów

    pozdrawiam serdecznie

    EDIT: Właśnie doczytałem. Dyskusja jest skończona, Drauger - przegrałeś. http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
    Ostatnio edytowane przez tapczan ; 09-04-2008 o 02:57

  9. #1009
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    i właśnie dlatego tematu religii nie powinno się ruszać - to gorsze od polityki

    To co napisałem powyżej odnosi się do KAŻDEJ religii.

    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    pierdole poprawność polityczną
    popieram, mnie też wkurza kiedy ludzie nie mają odwagi mówić co myślą bo "niewypada". Jak ktoś nie ma swojego zdania to OK, ale jak ma to niech nie boi się go wypowiadać.

    @Tapczan - wyluzuj połóż się może na jakieś ładnej kanapie nie ja wkleiłem link który rozpoczął ten OT, a kasowanie każdego OT jaki sie pojawia to idiotyzm!!! Może zrobić filtr co można a co nie pisać albo zrobić gotowe szablony postów? Bez przesady zawsze pojawi się mały zjazd z tematu - jesteśmy ludźmi a w ludzki mózg bardzo zręcznie przechodzi od A do B

    PS. Jakby co - wierzę w Boga - nie wyznaje żadnej religii - nie potrzebuje hipokrytów pośredników. Ale to temat rzeka i nie zamierzam robić nowego filozoficznego OT...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 09-04-2008 o 03:29

  10. #1010
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ja tak tylko prewencyjnie I tak sam się ledwo powstrzymałem od zabrania głosu w tym waszym OT. Btw chyba faktycznie pora do wyra. Wobec tego dobranoc.