Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4
    wg mnie liga sie kurczy zbyt wyokim buy in (okolo 150zl na turek trzeba liczyc=50$...gracie na takich stawkach na necie?wiem ze to nie to samo ale miesiecznie troche zejdzie na taka zabawe)mozna zrobic osobna lige z mniejszym buy in np.

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Pomysł z drugą ligą dobry. Jeśli chcesz, to prawdopodobnie istnieje możliwość organizacji takiej ligi i mógłbyś się tym nawet zająć gdybyś miał ochotę.
    Problem polega na tym, że już kiedyś próbowaliśmy. Chętnych było jakieś 4-5 osób... :|

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4
    o ile ktos by pomogl to chetnie mogle troche kasy wlozyc, ale glownie problem jest z lokalem...bo placic za lokal to tak niezbyt sie oplaca

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Po co Ci jakakolwiek kasa? Wszystko jest: żetony, stoły, karty...
    Jedyne czego trzeba, to chęci organizacji i chętnych do gry... Niestety brak jest najważniejszego - chętnych do gry.

    Przyjdź na ligę jeśli poważnie o tym myślisz - pogadamy...

    J.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Jestem chętny na tańszą ligę.

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Też przyjdź na ligę :P - Pogadamy

  7. #27
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Cz-Dz
    Posty
    26
    Ja i kilku znajomych także wyraża chęć udziału jak co w tym wszystkim najważniejsza jest dobra zabawa

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    No i zaczyna się poważna dyskusja!

    Może faktycznie uda się zrobić druga ligę...

    Zobaczymy co z tego wyjdzie we wtorek.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Jeśli na Lidze będzie jakiś Freezout to się pojawię. . Ja tez myślę że na tańsza ligę znalazło by się więcej chętnych niż 4-5 osób. .

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez legacy99 Zobacz posta
    Jeśli na Lidze będzie jakiś Freezout to się pojawię. . Ja tez myślę że na tańsza ligę znalazło by się więcej chętnych niż 4-5 osób. .
    Nio to Panie do organizacji! Jeśli będzie więcej osób, to nie widzę przeszkód. Póki co jest 4-5:
    Legacy,
    Myszor,
    Juka,
    "Kilku niesprecyzowanych znajomych" Juki.