Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Witam.
    Co najbardziej się opłaca kupować za FPP?
    Co Wy kupujecie?
    Pozdro

  2. Ja kupiłem Harringtona (różnica między allegro a vip storem jest taka, że w vip storze jest po angielsku) tom 2, opaskę na rękę, wpisowe do Red Spade (taki turniej był z miesiąc temu za $55) i bodaj naklejki na samochód

    Jak jesteś dobry w stepach to warto zainwestować w stepy. Step 1 - $7,5 - kosztuje 500FPP.

  3. #3
    Przelicz sobie cene 1,6 centa za FPP. Jesli towar z VIP Store ma atrakcyjna cene przy takim kursie to warto kupic, w przyciwnym wypadku lepiej isc do sklepu/na Allegro. Jesli nie masz wysokiego statusu na P* to nie oplaca Ci sie wymieniac FPP na gotowke, lepiej zamienic je na bilety do turniejow.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    No właśnie, ale jakie turnieje? Bo z tego co ja widzę są tylko jakieś satelity stepy które zaczynają się miesiąc pozniej lub wejsciowki do turniejow live... ;/ Nie ma jakichś turniejów np za 200-800 fpp za który jest kasa lub satelita do normalnego turnieju z kasą?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Np. Satelita za fpp235 sunday storm 6 graczy dwa ticety 11$ wpisowe wyrejestrujesz się masz 11$t EW. ZA 210 NA 20 GRACZY 6 TICETÓW DO TEGO SAMEGO TURNIEJU Z MOŻLIWOŚCIĄ WYREJESTROWANIA
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 31-08-2011 o 12:55

  6. #6
    Corey, jesli patrzysz do VIP Store to tam rzeczywiscie nie ma duzej oferty wejsciowek do turniejow. Ale wejdz sobie w zakladke Satelity lub VIP w Lobby to turniejow za FPP jest mase. Sa satelity gdzie wygrana wejsciowke mozesz spieniezyc (T$), sa takie, ze musisz zagrac, ale sa tez turnieje za FPP, ktore jak wygrasz (ITM) to od razu dostajesz $.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Łomża/Olsztyn
    Posty
    80
    Mając status Silver i wyższy polecam zakup wszelkich ticketów turniejowych przelicznik jest najbardziej atrakcyjny

  8. Ja się mogę pochwalić. 500vpp zamieniłem na step 1 który zamieniłem na step 2 a ten następnie zamieniając się w step 3 pozwolił mi zawalczyć i wygrać wejściówkę*do WCOOPa I tak oto jestem, Event 21. Chyba nawet te mega satelity nie mają "takiego potencjału" jak stepy... zwłasza, że na wyższych ew przegrana np na 5 miejscu nadal nam pozwala powalczyć, tyle, że wracam o poziom niżej.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    A pracownicy PS to w ogóle mogą brać udział w stepach?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Łomża/Olsztyn
    Posty
    80
    A w czym to przeszkadza? Ze niby widzą karty przeciwników albo dostają w co drugim rozdaniu asy na rękę?