Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Jak w temacie, do końca roku założyłem sobie że przejdę na wyższe stawki (jestem graczem cash) oraz zakwalifikuje się do dowolnego turnieju na żywo.
    W związku z tym poprosiłbym o radę, jaki pokerroom wybrać, w którym znajdę dobre (w sensie nie ilościowym bo mimo wszystko chcę się skupiać na graniu cash, tylko takie, w których mogę spotkać wielu słabych graczy oraz raczej nie do wielkich turniejów, bo nie chcę się rzucać od razu na jakieś EPT) satelity.
    Od razu na myśl przychodzi Pokerstars, ale może ktoś zna jeszcze jakiś pokerroom, w którym można spotkać przyjazne satelitki.
    Przy okazji czy jest sens obierania sobie obu celów? Wcześniej zakładałem tylko wskakiwanie na wyższe stawki w określonym czasie, co zresztą się udaje na razie, i nie wiem czy obranie dwóch celów na raz nie będzie dużym ryzykiem. Bardzo chętnie posłucham też rady kogoś kto właśnie z cash (sh) przechodził na granie turniejów

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    W sieci Entraction są bardzo "przyjazne satelitki" do turniejów cyklu EMOP. Ale w tym sezonie został już tylko ostatni - w końcówce września w Barcelonie. Satki będą pewnie do połowy września, może troszkę krócej.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Dzięki za info. Widzę że z czasem źle trafiłem więc raczej będę musiał poczekać do przyszłego roku

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    estrellas i eureka na PokerStars