Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przeciwnik po 14 rozdaniach 43/36 3bet 25

    NL Holdem $300(BB) Replayer
    SB ($31,710)
    BB ($18,201)
    UTG ($11,134)
    UTG+1 ($21,990)
    UTG+2 ($13,994)
    MP1 ($8,667)
    MP2 ($9,516)
    CO ($43,422)
    Hero ($15,944)

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, MP1 raises to $600, fold, CO calls $600, Hero calls $600, SB calls $450, BB calls $300

    FLOP ($3,225)

    SB checks, BB checks, MP1 checks, CO checks, Hero checks

    TURN ($3,225)

    SB checks, BB checks, MP1 bets $900, CO calls $900, Hero calls $900, SB folds, BB folds

    RIVER ($5,925)

    MP1 checks, CO bets $7,200, Hero ??? MP1 folds

    Co gracie i dlaczego?

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    call

    bije Cię tylko full i strit, a bet Villaina, mimo że nikt wcześniej nie pokazał żadnej większej siły, jest mega wpychający

    jak dla mnie albo ma air, albo zamienił rękę w bluff, albo złapał niższego tripsa i liczy że mu dama zapłaci

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Call.

    Nie widzę żadnej karty lepszej od naszej, która mogłaby pasować do jego linii.
    Jeśli coś przyfiszoslołplejował to nas trafił ale imo board na turnie się do slp. nie nadaje kompletnie.
    Obstawiam go na słabszego dupka albo blef.

    Alternatywnie roważałbym pusha, ale mamy jakieś 7200 ponad jego bet, więc nie musi nas sprawdzać ze słabszym dupkiem (chociaż może).
    A poza tym szkoda odpadać z turka jak coś poputałem w analizie, heh. Jakby coś poszło nie tak, to koło 24 BB jeszcze będziemy mieć.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja gram call i z lekkim wkurwem patrzę na KT pokazane przez przeciwnika.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Daje call bo nic mi sie tu nie zgadza.
    Jesli ma KT to call a'la fisz na turnie jeszcze jako tako pasuje, ale juz niski bet po river sie nie zgadza, chyba ze znowu a'la fisz :P
    To samo przeciez z fullem gdyby dostal... ja z fulem dalbym wiekszy bet po rvr pokazujac donkbet, do tego pewnie z setem/dwiema parami chyba trzeba bic po turnie a nie callowac...

    Z mojej strony call i usmiech na twarzy bo przeciez wiedzialem ze ma to KT

  6. #6
    Brakuje tu imformacji czy to gracz wygrywajacy czy przegrywający.
    Potrzebujesz tu 33% equity:
    jesli założymy że może zagrać for value z

    to otrzymamy żadana wartosc


    jeśli nawet zawezymy ten zakres to trzeba dodac pewien procent blefu( total air, miss fd, TT) i mysle ze ten call bedzie dalej opłacalny.

    Inna sprawa że linia check flop, minibet turn, overbet river wyglada na monstera w rekach donka. Zwazajac na to, ze spot jest na granicy jestem to w stanie spasowac na donka. Na unkonwn i na rega call.

    PS. Tradycjnie, jeżeli sie mylę to proszę o poprawki.
    Ostatnio edytowane przez JasiuZ ; 11-08-2011 o 21:44

  7. #7
    A ja z innej strony. Nie warto by tu zabetować flopa? Więcej byśmy wiedzieli. A tak, po takim turnie, w multipocie, jesteśmy jak dziecko we mgle.
    Przy tej linii chyba jednak call. Villain jest tak nabudowany, że często będzie blefował obstawiając rywali na drawy.