Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Giggs - zwycięska bramka w 92 minucie w meczu nr 900 w United!! Może być lepszy jubileusz??
    Tak,zwycieska bramka w 92 minucie w meczu nr 900 w United i ani jednego tekstu o swoich wybrykach pozaboiskowych

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No to już chyba mamy mistrza, bo przy tym terminarzu ciężko, żeby Man Utd pogubił punkty gdziekolwiek poza Etihad. A City w obecnej formie pewnie jeszcze parę wpadek zaliczy...

    A o Arsenalu już mi się nawet nie chce pisać. Zawsze narobią kibicom nadziei, żeby je potem boleśnie rozwiać wpadkami z dołem tabeli...
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 31-03-2012 o 18:03

  3. #53
    Mnie City przegrało ostatnio dwa kupony na Betsson, więc jestem zły. Niby byli w takim gazie...

    @Trias - co do Arsenalu to teraz nie jest tak źle. Jakimś cudem awansowali przecież na to 3 miejsce

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Oczywiście - w najśmielszych marzeniach nie widziałem Arsenalu na podium po takim początku sezonu. Ale trzeba przyznać, że zawdzięczają to nie tylko sobie, ale też tragicznej postawie Chelsea i Liverpoolu, a także sporej zadyszce Tottenhamu ostatnio. A jeśli mecz z QPR nie był tylko wpadką przy pracy, to jeszcze niestety może się los odwrócić, a na dodatek nie wróży to za dobrze na kolejny sezon, jako że Kanonierzy od lat pielęgnują tradycję zawalania końcówki sezonu i jak na razie nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić...

  5. #55
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakkolwiek niezmiennie cieszy mnie zwycięstwo Arsenalu, to znowu z przykrością muszę pogratulować mistrzostwa Manchesterowi United.

  6. #56
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Chyba jednak popełniłem falstart Ale kto mógł się spodziewać roztrwonienia przez United ośmiopunktowej przewagi? Teraz chyba jednak już można niemal z pewnością stwierdzić, że City jest mistrzem.

  7. #57
    uff, ufff ale jeszcze nie koniec

  8. #58
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Koko koko Euro spoko !!

  9. #59
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ożeż kur..., co za końcówka! Szkoda, że nie zdążyłem przełączyć na ostatnie minuty City - QPR, ale i tak byłem niemal pewny, że nie dadzą rady.
    Z Arsenalem też miałem lekką nerwówkę, ale w końcu finiszujemy na podium, co nie udało nam się przecież w, wydawałoby się, dużo lepszym, poprzednim sezonie.
    Wolałbym jeszcze spadek QPR (niech Barton wypierdala z Premier League) i Newcastle na 4., ale to i tak było bardzo mało prawdopodobne, więc mogę powiedzieć, że zakończenie niemal idealne dla mnie.

    Gratulacje dla City.

  10. #60
    Yyyeeeeeaaaahhhh!!!!