Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pora założyć nowy temat szczególnie, że pierwszy mecz (o tarczę Wspólnoty) już za nami. Wprawdzie ostatnio temat o sezonie 2010/2011 był mocno zaniedbany ale z nowym sezonem nowe siły więc mam nadzieję, że fani klubów oraz całej Premiership będą aktywniej wypowiadać się w tym temacie.

    W najbliższy weekend startuje pierwsza kolejka, o ile nie zostanie odwołana z powodu chaosu jaki zapanował w Wielkiej Brytanii. Decyzja ma zostać podjęta w dniu jutrzejszym. Arsenal gra na wyjeździe z Newcastle United. Nie mam nic przeciwko aby ponownie było to spotkanie sezonu ale tym razem zakończone zwycięstwem Kanonierów.
    Druga i trzecia kolejka to już hity z Liverpoolem i Manchesterem United .

    Gorącym tematem standardowo jest okno transferowe, które potrwa do 31 sierpnia. W przypadku Arsenalu niestety po raz kolejny głośniej jest o tym kto odejdzie a nie kto przyjdzie. Clichy już odszedł i to do rywala z Premiership. Jeżeli rzeczywiście odejdą Fabregas i Nasri to będzie bardzo słabo. Oczywiście liczę na to że jednak tak się nie stanie a dodatkowo pojawi się nowy środkowy obrońca. Bez niego nawet przy utrzymaniu Fabregasa i Nasriego może być ciężko.

    Pomimo tych nie napawających optymizmem informacji dotyczących kadry Arsenalu ponownie zgłaszam gotowość do przyjęcia zakładów z fanami innych drużyn. Chelsea, Manchester United, Manchester City i Liverpool zarezerwowane dla stałych fanów ale może pojawił się na forum fan innej drużyny i podejmie wyzwanie. Dla przypomnienia proponowany pakiet rozliczany w JD:

    1. Miejsce w lidze: 0,7L (w przypadku zdobycia mistrzostwa 1L)

    2. Zdobycie pucharu:
    Liga Mistrzów: 0,7L (liczone tylko w przypadku jeżeli Twoja drużyna startuje w tych rozgrywkach)
    Puchar Anglii: 0,7L
    Puchar Ligi Angielskiej: 0,5L

    3. Mecze ligowe i pucharowe:
    wygrana u siebie: 0,5L (w przypadku różnicy bramek =>3 0,7L)
    wygrana na wyjeździe: 0,7L (w przypadku różnicy bramek =>3 1L)
    wygrana na terenie neutralnym: 0,5L (w przypadku różnicy bramek =>3 0,7L)
    UWAGA: W meczach pucharowych zaliczamy wynik po 90 minutach (czyli bez dogrywki i karnych)

    4. Skuteczniejszy atak w meczach Premiership: 0,5L (w przypadku najlepszego (samodzielne przodownictwo) ataku w Premiership 0,7L)

    5. Skuteczniejsza obrona w meczach Premiership: 0,5L (w przypadku najlepszej (samodzielne przodownictwo) obrony w Premiership 0,7L)

    Jeżeli jesteś z Warszawy lub Częstochowy to:
    Wygrane z punktów 2 i 3 rozliczamy na bieżąco
    Wygrane z punktów 1, 4 i 5 w formie podsumowania po zakończeniu sezonu.

    Jeżeli mieszkasz w innym mieście to:
    Wszystkie punkty proponuję rozliczyć jako podsumowanie po zakończeniu sezonu.

    Na zakończenie informacja o Fantasy Premier League. W zeszłym sezonie w naszej lidze zagrało tylko siedem zespołów więc w tym nie chce mi się zakładać oddzielnej ligi. Ja będę się bawił i pewnie co jakiś czas będę wrzucał informacje jak mi idzie więc zapraszam też innych do dzielenie się swoimi sukcesami

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    I'm in

    musze odebrać co moje, ostatnio jechałem do wawy z 4litrami JD...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jak losadamos potwierdzi tez chec to z nim tez chetnie przyjme zaklad

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    +1, Proszę na pw o szczegóły

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Chelseapro jeżeli chodzi o zakład to pakiet dla Chelsea od kilku lat ma stałego uczestnika Jagera więc przykro mi ale ja z Tobą już się nie założę. Może ktoś inny będzie chętny.
    Natomiast co do zabawy w Fantasy Premier League to wszystko znajdziesz na stronie Fantasy Premier League - The official fantasy football game of the Barclays Premier League przy czym w tej zabawie ja osobiście nie przyjmuję żadnych zakładów

    Już za minutke startują pierwsze mecze!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    No i na dobry początek Liverpool sobie ładnie poradził nice goal by S.Larsson. Zaraz zobaczymy jak Arsenal zacznie sezon niezbyt imponującą pierwszą 11.... :/

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Sorry za mały poślizg Oczywiście I'm IN!!!
    Arsenal - Kirek
    Liverpool - Soprano
    Chelsea - Jager ?

    Jeśli ktoś kibicuje innej drużynie niż wyżej napisane również jestem w stanie przyjąć bet

    Kto pierwszy ten lepszy

    Pozdr.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pojedynek z Newcastle rozegrany bez Fabregasa, Nasriego i dodatkowo Wiltshere'a potwierdził, że będzie ciężko grać finezyjną piłkę do jakiej przyzwyczaili w ostatnich latach Kanonierzy. Mecz był nijaki i przypominał trochę czasy sprzed ery Wengera. Dobrze, że z tyłu na zero ale nie jestem przekonany do końca czy to zasługa obrońców czy małej aktywności ofensywnych formacji Newcastle. Teraz dwa mecze z klubami kandydującymi do mistrzostwa. Po nich obraz możliwości obecnego składu powinien być pełniejszy no i zostaną jeszcze trzy dni na ewentualne wzmocnienia.

    Dzisiaj Fabregas oficjalnie został piłkarzem Barcelony .
    Jeżeli Nasri nie zagra we wtorek przeciwko Udinese to będzie sygnał, że jego odejście też jest bardzo prawdopodobne. Mam nadzieję, że jest jakiś dobry plan na ich zastąpienie. Ja osobiście chciałbym aby został zakontraktowany Sneijder ale jakoś żadne plotki w tym temacie się nie pojawiają.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967











  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098