Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    zabrzmiało to tak jakby sedzia popelnil blad i karta byla niezasłuzona
    Jak najbardziej była zasłużona. Chodziło mi o fakt, że do jej czasu Liverpool raczej się męczył a tak zyskał trochę miejsca na boisku. Inna sprawa, że później dokonaliście dwóch bardzo dobrych zmian i możliwe, że i z 11 Kanonierami by sobie Liverpool poradził.

    O meczu z Diabłami chyba nie ma co za dużo pisać. Może tylko warto wspomnieć, że to najwyższa przegrana Arsenalu od 115 lat a sam Arsenal obchodzi w tym roku 125-lecie.
    Jej ogrom w każdym razie otrzeźwił działaczy/Wengera i ostatnie dni transferowe były bardzo aktywne. Do Arsenalu trafiło 5 nowych graczy. Wydaje mi się, że trzech (poza Chu Young Park i Yossi Benayoun) z realnymi szansami na stałe występy w pierwszym składzie nawet przy 100% dostępności kadry.

    Lepiej późno niż wcale, w każdym razie 8 punktów już zostało zgubione a przecież nie ma gwarancji, że teraz jak za dotknięciem magicznej różdżki wszystko się zmieni.

    Najbliższy mecz z Swansea City u siebie więc przeciwnik na rozpędzenie się i powrotu na właściwe tory wydaje się idealny, chociaż warto przypomnieć, że w zeszłym roku na Emirates przegraliśmy z dwoma beniaminkami. Mocno liczę na pierwszą wygraną i pierwsze zakończenie meczu w 11
    Forward Arsenal!

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Kurcze dawno nie czekałem na mecz Arsenalu z taką niecierpliwością. Nowi zawodnicy na pewno wzmocnili skład ale nadal jest niewiadomą czy wystarczająco aby móc spokojnie podchodzić do meczy z myślą, że pierwsza czwórka jest nasza. Dodatkowo 5 nowych zawodników (o ile wszyscy wskoczą do składu) to przecież prawie połowa drużyny, jak to się zgra? jaki styl będziemy prezentować? Do 16:00 jeszcze tylko trochę ponad 2 godziny i mam nadzieję, że zaczynamy sezon na nowo

    Forward Arsenal!

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To co wyprawia Manchester United od początku tego sezonu to jakiś kosmos!! Rooney przypomniał sobie znowu, że jest napastnikiem i strzela jak na zawołanie, reszta gra jak natchniona. Odpadł Welbeck, wszedł Chicharito i dał taką samą (jeśli nie lepszą) jakość. Teraz niestety odpadł nam również kolejny młody, świetnie grający Cleverley, ale jak było widać dzisiaj zmiennicy też dali radę. Jeśli na ławie siedzą tacy gracze jak Smalling, Berbatov, Park, Giggs (!!!), a Owen się nawet na ławkę nie mieści to jak można się obawiać o przyszłość tej drużyny??? Jest w nich nieprawdopodobna moc w tym sezonie!!

    Inna sprawa, że równie mocne jest City i jadą swoich rywali na razie równo z trawą. Derby Manchesteru będą w tym roku rewelacyjne!!

    Chelsea nie pokazuje nic ciekawego, Liverpool juz się wypstrykał, Arsenal będzie się teraz zgrywał przez pół rundy... Będzie im starczało na słabych i średniaków, na mocnych nie mają póki co żadnych argumentów...

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Policja informuje, że złodzieje włamali się do domów dwóch piłkarzy Premier League. Wayne Rooney z Manchesteru stracił m.in. cztery medale za mistrzostwo Anglii, trzy nagrody za zdobycie Pucharu Ligi Angielskiej, medal za wygranie Ligi Mistrzów, trzy superpuchary oraz trofeum za zwycięstwo w klubowych mistrzostwach świata. Rob van Persie stracił odtwarzacz DVD i toster...

    I jeszcze jeden...

    Rozmowa prokuratora z dzieckiem:
    - Chcesz mieszkać z tatusiem?
    - Nie, on mnie bije.
    - Chcesz mieszkać z mamusią?
    - Nie, ona też mnie bije.
    - To z kim chciałbyś mieszkać?
    - Z Arsenalem, bo to jego leją...

    Nie mogłem się powstrzymać... Arsenal - jedyna drużyna, która strzela 5 bramek i przegrywa 3:4... Masakra, aż mi ich żal...

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Omg, Torres w 83min mistrz O___O
    MU jesli sie nie zatnie albo nie nalapia kluczowych kontuzji, to pewniak do mistrzostwa.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeszcze zdecydowanie za wcześnie, żeby skreślać City i Chelsea. Ja się spodziewam wyrównanej walki do samego końca.

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Co by nie mówić - piękny mecz na Old Trafford dzisiaj!!

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Rozmowa prokuratora z dzieckiem:
    - Chcesz mieszkać z tatusiem?
    - Nie, on mnie bije.
    - Chcesz mieszkać z mamusią?
    - Nie, ona też mnie bije.
    - To z kim chciałbyś mieszkać?
    - Z Arsenalem, bo to jego leją...