Preflop
Easy 3-bet for value, tutaj nie ma żadnej dyskusji. Skoro nie znasz swojego przeciwnika i chcesz zacząć go 3-betować, to zaczynasz to robić z range'em zdepolaryzowanym, więc coś typu { ATs+, AJo+, KQ, TT+ } będzie dobre na start. QQ to 3-bet for value na praktycznie każdego, bo jak widzisz jest to top wskazanego range'u.
3-bet/fold pre ? O mały włos z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem. Analizując moją powyższą wypowiedź sam sobie możesz już po części odpowiedzieć dlaczego to jest złe. Po prostu zamieniasz 3-cią najsilniejszą rękę w blef (ponadto gość może tam 4-betować jako blef).

Flop
Twój c-bet sizing jest fatalny. W 3-bet potach c-betujesz 1/2 i nie więcej, tutaj ewentualnie max za $10. Dlaczego ? Bo w większości wypadków nic nie trafiasz (o ile Twój 3-bet to nie są same nutzy, lol). Mało tego, wyobraź sobie, że masz tu top seta z KK. Chcesz dostać call, czy nie ? Chcesz. Jak więc myślisz, czy dostaniesz więcej sprawdzeń na c-bet 3/4 czy na c-bet 1/2 ?
Ponadto jeżeli gość np. tu flatował jakieś Ad8d, które kompletnie nie trafiło (i inne tego typu ręce), to jest bez znaczenia ile c-betujesz, bo on raczej i tak sfolduje (koncept Leverage).


Pytanie pozostaje jednak takie, czy powinieneś w ogóle c-betować ten board. Zauważ, że Cię tutaj sprawdzają:

a) Lepsze
- AK (12)
- KQ (6)
- KJs (2)
- JJ (3)

b) Gorsze
- QTs (2)
- QJs (2)
- AJs (3)
- może jakieś AQ, na pewno AcQc, dam z 4 kombo

Jeszcze QQ na splita, choć to trzeba zdyskontować, podobnie jak AK, bo te kombo często wrzucają 4-bet pre:

Twoje equity:

Board: Jh 6c Kc
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 33.861% 32.02% 01.84% 11096 637.00 { QcQh }
Hand 1: 66.139% 64.30% 01.84% 22280 637.00 { QQ-JJ, AKs, AcQc, AJs, KJs+, QTs+, AKo, AcQd, AdQs, AhQd, AsQd, KQo }


Tak czy siak widać, że ten board mega trafia w 3-bet calling range i że c-bet ogólnie nie jest tu jakimś mega dobrym pomysłem. C-bet za 1/2 PSB ma zadziałać 33% czasu, ale board Kxx i Axx są niestety fatalne, a zwłaszcza, jak są skoordynowane. A ten właśnie taki jest.

Na unka c-bet/fold za $9.50-$10.00 lub x/f, obie opcje są close, z czego bardziej chyba wolę x/f, bo blokujesz dużo kombo AQ.