Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    6
    Witam

    Jestem zainteresowany zorganizowaniem turnieju w Toruniu. Szukam chętnych do współzorganizowania turnieju , oraz osób chętnych do uczestnictwa w tym turnieju.
    Chciałbym przede wszystkim wiedzieć ile osób chętnych jest do wzięcia udziału w turnieju , jeśli taki turniej by się odbył.

    Zainteresowanych proszę o kontakt gg 8777156

  2. #2
    a czy jest jakiekolwiek zainteresowanie rozgrywania turniejowego pokera w kasynie (rozgrywki regularne wpisowe jakie się ustali CAP 10 lub 20) ??

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    Z chęcią. Najlepiej ze 100 pk freezout albo z 40, 50 rebuy, po za tym jak znajdziesz chociaż z 5 typa to mógłbym pograć 0,25/0,50 czy nawet jakiś soft 0,50/1. Jest pub gdzie grałem, który zresztą nic za to nie chciał. Bym z nimi pogadał to z 3 stoliki by nam dali. Nie mam żadnych chipsów. Wchodzę tutaj co kilka dni jak będzie jakiś odzew to Ci podam mój tel nr.
    Piotr

    O którym kasynie myślałeś ?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    10
    Chętni na turniej za 100 pkt będą, a cash 1/1 jest grany co tydzień.
    Po info na priv.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2010
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    6
    Nie myślałem o żadnym kasynie , tylko o Klub Biblioteka , kiedyś byłem się tam dowiadywać o pokera , mówili , że wypożyczają żetony , za rezerwację stolików nic się nie płaci , tylko warunkiem jest kupienie różnego rodzaju napoi (alkohol . itp)Więc płaci się tylko za napoje , za żetony też nie , po prostu je udostępniają . Myślałem o stworzeniu na początku małej ligi pokera , spotkania co tydzień np.wpisowe po 30 zł , tak aby odbyło się od 5 do 10 takich małych turniejów i prowadzić ranking całej ligi . Ja myślałem o czymś takim , żeby coś się ruszyło w Toruniu na sam początek . Z czasem gdy wzrosłoby zainteresowanie , można zrobić coś większego . Jakie są wasze opinie i wasze propozycje na ten temat , chciałbym , abyśmy razem coś sami stworzyli , nim mamy czekać , aż ktoś nam coś takiego utworzy , bo możemy się nie doczekać Czekam na wasze propozycje i Powodzenia przy Stolikach

  6. #6
    witam
    w Toruniu świetnie działa liga na która przychodzi średnio 30-40 osób
    wracamy z ligą od października
    szczegóły wkrótce na stronie :
    Profitpoker.net

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    10
    Ryki mówimy tutaj o turnieju za 100 +, a Ty o turnieju za 30, to taka mala różnica.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    jeśli dobrze pamiętam to Toruń jest już po 6 sezonach Ligowych , 2 na rok to już jakieś dobre 3 lata ''coś'' się dzieje.. ace_heart to super się dogadujecie skoro ty o turnieju za 100pkt a cytuje dol4r'a ''wpisowe po 30 zł , tak aby odbyło się od 5 do 10 takich małych turniejów i prowadzić ranking całej ligi . Ja myślałem o czymś takim , żeby coś się ruszyło w Toruniu na sam początek'' . Jeśli mogę dodać coś od siebie to byłbym za ligą freezout , rebuy tylko i wyłącznie gdy po odjęciu rake'a liczba żetonów będzie taka sama za buy-ina i rebuy np. 60+40 (bi40 r40 + 10masters,5bar,5org). No ale Ryki działaj i zbieraj doświadczenie za granicą co by jakiś farmer Cie nie uprzedził

  9. #9
    od października ruszy kolejny sezon
    przeprowadzimy ankietę i postanowimy jaką formę będzie mieć liga
    farmerzy to niech na polu zostaną

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    2
    witam serdecznie poszukuje osób chętnych do gry w pokera texas hold'em w Toruniu proszę o kontakt pokersportowy@wp.pl