Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: TT w turbo

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    44turbo, otwierający miał 13% vpip, nie bardzo wiedziałem co robić, ostatecznie zdecydowałem się na 3bet/call, ale jakoś nie czułem za bardzo, żeby wsunął tam z 88, może 99. Czy nie lepiej zagrać tylko call, jest wtedy szansa, że jakiś mniejszy stack wsunie, tylko co jeżeli otwierający zagra izolacyjnego pusha ?

    NL Holdem $400(BB) Replayer
    SB ($5,426)
    BB ($11,149)
    UTG ($18,649)
    UTG+1 ($3,420)
    UTG+2 ($11,279)
    MP1 ($2,977)
    Hero ($11,554)
    CO ($8,020)
    BTN ($3,800)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $905, fold, fold, fold, Hero raises to $2,200, fold, fold, fold, fold, fold

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Po samym vpip ciężko tutaj cokolwiek powiedzieć, ale to jest turbo, więc ręka typu TT jest tutaj monsterem. Chociaż podbicie z UTG powinno zawsze wzbudzić w nas troche respektu :P Z drugiej strony to jesteście jeszcze "w miare" deep jak na turbo ... myślę, że wszytsko zależy tutaj od tego, jak szeroko może on tutaj otwierać z UTG ... bez sensu jest 3bet/fold, zdecydowanie lepszy juz bedzie napewno fold pre flop

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    let's see a flop

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No właśnie po zagraniu tak mi się wydawało, że to za mocna ręka na open fold czy 3bet/fold. 3bet/call też jakoś niechętnie gram, tylko pytanie co robimy gdy po naszym callu pre jakiś short wsuwa, a UTG go izoluje swoim pushem? fold, call ? Chyba jego range przy takiej izolacji będzie trochę szerszy niż goły 4bet shove, więc skoro miałem plan na 3bet/call to taką izolację również powinienem callnąć, z drugiej strony mam zainwestowane zdecydowanie mniej ...

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    wtedy pokerstove :P

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Staki są za deep aby się stackować preflop vs podbicie z UTG, pomimo że to turbo i pewnie zostało jeszcze jakieś milion osób do pokonania.

    Kiedy nie wiadomo co zrobić to zamiast rzucać monetą polecam OPR -> early finish



    Wsokie early finish % wskazuje na gamblera, który pewnie się zbyt light stakuje, wieć z nim gram all-ina na pewno.
    Ostatnio edytowane przez doodydota ; 31-07-2011 o 02:39