Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Flush i value

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Generalnie mam jedno pytanie. Co sie K... stało?! Z takich powodów zaczynam kombinować z rezgrywaniem rąk. Nie wiem czy zagrałem optymalnie, czy zupełnie spieprzyłem.

    Seat 2: Alvinpe85 ( $33.12 USD )
    Seat 3: Stenkyndel ( $22.37 USD )
    Seat 4: Kevwinsome ( $20.00 USD )
    Seat 5: HERO ( $21.56 USD )
    Seat 6: Dstaur144 ( $22.62 USD )
    HERO posts small blind [$0.10 USD].
    Dstaur144 posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    Alvinpe85 raises [$0.50 USD]
    Stenkyndel folds
    Kevwinsome folds
    HERO calls [$0.40 USD]
    Dstaur144 calls [$0.30 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO checks
    Dstaur144 bets [$1.00 USD]
    Alvinpe85 folds
    HERO calls [$1.00 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO bets [$2.20 USD]
    Dstaur144 calls [$2.20 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO bets [$7.60 USD]
    Dstaur144 calls [$7.60 USD]
    HERO shows [, ]
    Dstaur144 doesn't show [, ]

    Koleś co podbijał pierwszy jest solidny 18/16 500 rąkl. Sprawdziłem jakoś tak bez specjalnego pomyslunku. W zasadzie to nie wiem jak ocenić ten call pre flop.
    Interesuje mnie jednak bardziej gra post flop.
    Donk betuje koleś z BB, który jest solidny. 16/14, Agg: 2, 3Bet: 3,4, CB 70%... 1,2 K rąk
    Jeśli byłby standardowy CB od kolesia co podbijał pierwszy, to zagrałbym raise. Jednak ten donk bet oceniam jako coś silnego co liczy na raise i mozliwośc zestackowania sie na flopie. Oczywiście sa inne opcje, ale tak to oceniłem. Trafiam turn i nie chce dac mu szansy gry check. Zakładam że sety i 2 pary i tak sprawdzi(o drawach nie myślałem). To samo river jeśli sprawdził turn. Nawet specjalnie nie staram sie kombinować, tylko gram bet i niech sobie gra. Jednak koleś sprawdza z flushem turn i river. Nie wiem czy zagrałem jak osioł, czy może koleś jest genialny. Widze jednak taką rękę i od razu mysle, że trace bo ja bym sie stackował na jego miejscu. Przeciez mogę mieć chociażby T z jakimś wysokim sercem, albo zupełnie blefować. Olac to czy może jest coś rażącego co powinno sie poprawić?
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 26-07-2011 o 21:43

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Wydaje mi sie ze wszystko ok. Moze chcial zagrac reraise na river, ale po twoim duzym becie uznal ze moze byc z tylu i nie ryzykowal. Pewnie ma na ciebie notke po tych 1.2k rak i nie uwaza cie za totalnego fisha