Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    5
    Chodzi mi tylko i wylaczeni o cash games, a nie turnieje bo tu logika jest pogmatwana, pozycja, ilosc pozostalych graczy itp itd mnostwo zmiennych.

    Zalozenia
    -stolik 6osob
    -wszyscy to nie jacys maniacy walacy all-in z 72 czy 83 ale obyci gracze

    Kiedy wchodzicie all-in?

    Zalozmy, wczesna pozycja podbijacie z srodkowej/poznej podbija jeszcze jeden, kolejny bet...on all in...z czym wchodzicie

    Zalozmy, pozna pozycja, koles z wczesnej podbija, wy podbijacie, on all-in z czym call?


    Bardzo mnie to gryzie, bo gralem na stolikach od 0,01 do srednich stawek (3/6-5/10) i spotykalem roznych elementow. All in z QQ gdy ja mialem AA, niektorzy ladowali nawet all - in z AK , spotykalem all-in z JJ.

    P.S. oczywiscie chodzi o gre pre-flop.

    A wy kiedy wchodzicie all-in? Jak byc EV+ w takich sytuacjach ?

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No ja na moich stawkach mam przeróżnych kolesi. Jeden po 1.5k rąk ma 4 bet poniżej 1%. Inny ma 3 bet 10, więc go 4 betuje z czymś co folduje na kogoś innego. inny coś tam i jeszcze inny jeszcze inaczej. Przeróżni są kolesie i w zasadzie bez statystyk to nie za bardzo bym wiedział co i jak grać.
    Nie wiem czy ktoś ci poda szablon. Jeśli gra jest agresywna pre, to chyba dożo się rozgrywa jeśli chodzi kradzież dead money, a nie tylko stackowanie z silniejszą ręką.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez 72monster Zobacz posta
    ..
    ... bo gralem na stolikach od 0,01 do srednich stawek (3/6-5/10) i spotykalem roznych elementow. All in z QQ gdy ja mialem AA, niektorzy ladowali nawet all - in z AK , spotykalem all-in z JJ.

    P.S. oczywiscie chodzi o gre pre-flop.

    A wy kiedy wchodzicie all-in? Jak byc EV+ w takich sytuacjach ?

    pozdrawiam
    Wtf ? level ?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez 72monster Zobacz posta
    Bardzo mnie to gryzie, bo gralem na stolikach od 0,01 do srednich stawek (3/6-5/10) i spotykalem roznych elementow. All in z QQ gdy ja mialem AA, niektorzy ladowali nawet all - in z AK , spotykalem all-in z JJ.
    Nawet z AK... NAWET z JJ.... Poważnie ??

  5. #5
    Wybacz, ale jesli zadajesz takie pytania to watpie czy kiedykolwiek grales wyzej niz nl 50.
    Wchodzenie all in pf z AK czy JJ to super standart, jak zreszta mogles sie domyslec po poscie Adama, ktory trącał niewielka dawka ironii
    W wojnie blindow czasami 5 bet all in zagrywam z 88+ i AQ+, w bardzo wyjatkowych sytuacjach mozna jeszcze szerzej.
    Wszystko zalezy od oponenta i jego 4 bet bluff frequency, szczegolnie w blind war.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Graj allin AA KK, schemat nie do zbicia, dochodowy na kazdych stawkach. Bez ironii. Nie laduj sie w allin z aq czy jj, chyba, ze widzisz, ze grasz przeciwko agresywnemu totalnemu jeleniowi.