Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    4
    Na początek Witam wszystkich , jako że to mój pierwszy post.
    No właśnie , jaki poker room jest dobry na początek , grałem jakiś tydzień na poker770 z tego bonusu 50$ z pokerstrategy ale wiadomo , nie moje to grałem dla jaj ale spodobał mi się poker. Dużo o nim czytam i ogólnie kręcę się po forum od ostatnich kilku dni. Postanowiłem zrobić depozyt w wysokości 100-150zł i chciałbym od początku krok po kroku budować swój bank roll , lecz nie wiem gdzie. Gdzie jest odpowiedni poziom dla takiej osoby jak ja. Słyszałem , że na poker stars jest wysoki poziom , a z drugiej strony ich soft mi się bardzo podoba. Proszę o rady = )

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jak Ci sie soft podoba to bierz PS 100-150zł to jakieś 35-55$ więc wystarczy na NL2 czy jakieś sity za 1$ (od biedy). I te stawki masz na PS a gdzie indziej niekoniecznie. Kolejna sprawa - na bonus od pierwszej wpłaty masz pół roku. To raczej dużo i w tym czasie powinieneś dojść do NL5 i go wyrobić (na NL2 nie ma szans bo prawie nie dostajesz punktów). No i rakeback - na PS na tych stawkach właściwie nic nie masz ale za to na tych stawkach jest inny sposób naliczania rake, niż gdzie indziej i wyjdzie ci mniej wiecej 3% rake (gdzie indziej niecałe 5%).

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    4
    Dzięki za odpowiedź Adam , może ktoś jeszcze podzieli sie swoją opinią i doświadczeniami ? Byłbym wdzięczny =)

  4. #4
    Zostań w Poker770. Sporo promocji dla początkujących graczy, świetny bonus od depozytu (200% do $2000), dobre oprogramowanie Ipoker i co najważniejsze liga pokera dla Polaków.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1
    Witam. Widze ze jestes obeznany w Poker770. Mam pytanie, jak mam zaczac grac na freerolls. Zarejestrowalem sie niedawno na Poker770 i nie moge zarejestrowac sie na turkach free.

    pzdr
    Osiedlowy