Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    4
    Witam , jest to mój pierwszy post na tym forum a więc wszystkim duże SIEMA i jako , że kiedyś dużo grałem w gry komputerowe itd wiem jak zabezpieczają się najlepsi gracze. Otóż oni nie wpisują swych całych haseł a np pierwsze 5 znaków wpisują , potem 5 kopiują i wpisują reszte , 90% keyloggerów tego nie wykrywa , a więc jest to taka technika. Mam nadzieje , ze komuś pomogłem a więc sam zwracam się z pomocą do was. Grałem jakiś tydzień na poker 770 [z tej promocji z pokerstrategy] ale wiadomo nie moja kasa to sie bawiłem , duzo all-inów z np A,5 itd. Chodzi mi głownie o poziom , bo słyszałem , że na Pokerstars już na micro stawkach jest ciężko. Czy to prawda? Jaki stolik wybrać na początek , tak aby w miare możliwości coś ugrać.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    3ci stoliki od prawej tuż przy wejściu tam same fisze siedzą......

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Dzięki za info, może się przydać.

    Co do pytania, to na kazdym roomie na mikro jest łatwo, bo tam jest najwięcej graczy, więc i najwięcej ryb. Co więcej, P* po zawieszeniu licencji FTP ma bez wątpienia najlepszy soft na rynku i oczywiście największy traffic, a tym samym masz najlepsze możliwości table selection ( a chyba też najniższy rake). Przy wyborze stolika zwracaj uwagę na ilośc graczy na flopie i średnią wielkość puli - im wyższe te wartości tym lepiej dla Ciebie.

    No i jeśli masz dostęp do poker-strategy, to czytaj artykuły i oglądaj filmiki, dla początkującego to świetna sprawa.

    Powodzenia.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    4
    No własnie i pare pytań, zauważyłem , że wiele osób pisze P* , czy to jest PokerStars czy Poker Strategy , i o której ''konkurencyjnej firmie'' nie można tu rozmawiac , o pokerstrategy prawda? Ale własnie Pokerstrategy to są Party poker i poker770 czy coś jeszcze ? Słyszałem również , że dla początkującego ongame [towergaming] jest dobry , zgadza sie ?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    P* to zawsze PokerStars, PS to już zależnie od kontekstu. Kiedyś na forum była cenzura na Pokerstrategy (pojawiały się gwiazdki w miejsce tekstu) ale widzę, że juz nie ma Jednak o Pokerstrategy faktycznie lepiej rozmawiac na ich forum. Tam tez możesz znaleźć listę roomów z którymi współpracują, jest ich około 20.

    I powtórzę, ze dla początkującego gracza nanostawek każdy room jest dobry, ale ja wybrałbym taki z dobrym softem i dużym trafficiem, czyli PokerStars.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    P* to zawsze PokerStars, PS to już zależnie od kontekstu.
    MSZ to już raczej odwrotnie

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    MSZ to już raczej odwrotnie
    Offtop, ale czemu? Nigdy nie widziałem, żeby p* oznaczać pokerstrategy, chyba, że na forach, gdzie cenzura po prosu "wygwiazdkowuje" nazwe konkurencji.
    A na forum pokerstrategy PS jest uzywane w dwóch znaczeniach