Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nie jestem ekspertem, ale szukajac mobilnego internetu dla siebie troche poczytalem, i z moich obserwacji:

    w duzych miastach kazda siec ma tak samo dobry zasieg, poza wiekszymi miastami najwieksze problemy ma Play, reszta ma w miare zblizone wyniki - w zaleznosci od rozmieszczenia nadajnikow w roznych miejscach rozne sieci sa najlepsze (mozna kupic startery za 15-20zl paru sieci i sprawdzic dokladnie ich zasieg)

    modem kupilem najtanszy mozliwy Huawei E173 na Allegro za 85zl i nie rozni sie praktycznie niczym od modemow za 200-400zl

    dosc fajnym gadzetem jest antenka podlaczana do tegoz modemu (okolo 40zl), ktora polepsza i stabilizuje zasieg - wyprobowalem kilka razy w praktyce, na lozku w pokoju lapalo mi tylko starsze technologicznie sieci, z antenka kolo okna juz te nowsze z max predkoscia

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    najwazniejsze zeby nie rozlaczalo bo predkosc to spoko moze byc tylko 300kb/sek

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    170
    Dzieki wszystkim za rady. Wzialem na probe Playa, w 30-tysioecznym miescie dziala rewelacyjnie. Mam do wykorzystania 12 GB i juz wiem, ze to za duzo. Grajac dwie sesje SnG non turbo po 2,5 godziny zuzywa mi 100-120 MB dziennie, takze 4GB powinny wystarczy na gre, pozdro