Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Seat 6 is the button
    Seat 2: HERO ( $20.80 USD )
    Seat 3: bumbum025 ( $24.05 USD )
    Seat 4: negoden ( $22.80 USD )
    Seat 5: Ketchupz ( $17.98 USD )
    Seat 6: TumTumTumBje ( $20.00 USD )
    HERO posts small blind [$0.10 USD].
    bumbum025 posts big blind [$0.20 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    negoden folds
    Ketchupz folds
    TumTumTumBje folds
    HERO raises [$0.50 USD]
    bumbum025 calls [$0.40 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$0.80 USD]
    bumbum025 calls [$0.80 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO bets [$1.80 USD]
    bumbum025 raises [$5.00 USD]
    HERO ???

    Staty 28/23 3 bet 10. Fold to 3 bet 44%. Do tego bardzo wysoki steal i bardzo wysoki procent obrony, fold CB 35%. Czyli koleś ewidentnie lubi grac post flop(lub uważa sie za geniusza, co miazdzy resztę). W przeciągu godziny przegrał coś koło 1,5 BI i ewidentnie szuka akcji. Jednak z ogólnego wrażenia jakie sprawiał to jest zupełnym idiotą. Pytanie. Czy dać mu blefować/ dać udeżyć Q for value. Czy wierzyć, że trafił Q i stackować sie na turnie. Ja osobiście nie wierzę, że trafił Q, ale nie bardzo odpowiada mi slowplay mocnego układu.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 16-07-2011 o 11:56

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Pierwsze co, to większy raise preflop. Jesteś bez pozycji po flopie, więc z sb podbijaj trochę więcej. Co innego steal z BU, a co innego SB.

    Co do turna, to ja tu gram 3bet/broke. Na river będziesz bez pozycji, więc musisz albo leadować river, co wygląda mocno, albo grać check i liczyć na to, że on zabetuje. Przydałaby się tutaj staty Af ogólna i Af river. Jeżeli ma duży Af river, albo masz reada, że dużo blefuje to można tutaj zagrać call turn i CRAI river.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja bym chyba zagral call liczac ze zlapal equity w postaci f drawa np i jak nie trafi bedzie betowac river. Taki gosc imo zabetuje tez Q na river jesli checkniesz myslac, ze masz pocketa w stylu 88-JJ.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Jeśli chodzi o stwierdzenie "większy raise preflop" nie wiem. Nie ma powodu wpadać w mantre "rób tak zawsze/nigdy tak nie rób". Być może tak, może nie. To zależy... staki/częstotliwośc naszych stealów/nitowatość BB/villain=multitabler?! itd itd

    Jeśli chodzi o turn, to zgoda z Ghost'em, stakujemy się tu i teraz.
    Pytanie: Jeśli villain nic nie ma, czy nas faktycznie będzie tak często blefował na river? A nawet jeśli będzie blefował na river, to wątpie, że wsunie all-in'a ... może zabetuje 1/3 1/2 puli aby u nas wyblefować A-high/niska pp.

    IMO trzeba się stakować na turnie. Jeśli przeciwnik jest terrible/agro to mały 4bet zadziwiająco często działa na micro stawkach. Jeśli villain nie jest super agro to preferuję all-in'a i liczę na call od 2, być może od Q która nas obstawi na FD, lub właśnie FD...