Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    widze temat dla mnie

    2 z keidys

    1.
    http://www.youtube.com/watch?v=5F_rLu4wVyU
    2.
    http://www.youtube.com/watch?v=04-UaqdeOFo

    2 turki z dzis

    1. ten polecam szczególnie
    suck out 4.avi - YouTube
    2.
    suck out 5.avi - YouTube

    kolejne bede wrzucal nabierząco
    moze ktos sie zastanowi zanim zacznie tam grac dla mnie juz nie ma odwrotu....... ;]
    Ostatnio edytowane przez kszysio ; 07-09-2011 o 22:57

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kszysio Zobacz posta
    Skup się lepiej na poprawnej grze. To rozdanie pokazuje, że suckouty nie są Twoim głównym problemem - call z T6 i to bez pozycji, jakiś śmieszny minbet na flopie, gdzie jest mnóstwo drawów i trzeba solidnie przyłożyć, żeby nie dać im tanio dobierać...

  3. #33
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    mysle ze grajac twoja taktyka, nie skonczylo by sie to inaczej
    po zatym nie kazdy musi grac tak samo
    dalem mini beta chcac zobaczyc turn , bo majac 3 graczy dajac nawet allina w takiej sytuacji kazdy znich majac jakas opcje wszedl by co moglo by sie skonczyc niefartem , po turnie ich szanse zmniejszaja sie o polowe wiec gdyby nie doszlo nic konkretnego mialem zagrac allina,
    wsumie chodzi o to jak na innych filmikach , ze są tam zajebiste niespodzianki, i zeby wygrac turniej trzeba miec sporo szczescia, a nie jak wiekszosc pisze ze licza sie umiejetnosci , gram w to juz sporo czasu, i mam swoje zdanie,
    ci co wygrywaja mowia ze to umiejetnosci ;]


    a nr 4 ?? tez jest jakis pomysl ?
    Ostatnio edytowane przez kszysio ; 08-09-2011 o 07:35

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kszysio Zobacz posta
    mysle ze grajac twoja taktyka, nie skonczylo by sie to inaczej
    Nieważne jak by się skończyło. W pokerze liczy się podejmowanie właściwych decyzji, a nie krótkoterminowe wyniki.
    Cytat Zamieszczone przez kszysio Zobacz posta
    a nr 4 ?? tez jest jakis pomysl ?
    Tak. Fold pre flop

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Board: Ts 6s 7c
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 04.208% 03.21% 01.00% 29 9.00 { 8c8h }
    Hand 1: 43.854% 42.86% 01.00% 387 9.00 { Js8s }
    Hand 2: 51.938% 51.94% 00.00% 469 0.00 { Th6h }
    Będziesz przegrywać takie rozdanie raz na 2, zajebisty pech. Pomijając to, że w ogóle nie powinieneś się znaleźć w tym rozdaniu na flopie.

    standard, przecież codziennie takie rozdania się trafiają (nie, nie liczy się to, że na flopie miał 1 outa, bo alliny były preflop)

    call raisa pre z 52s? wtf. Ten bedbit był faktycznie smutny.

    Tutaj też smutny river, ale nie zmienia to faktu, że musisz popracować na sizingiem swoich raisów i betów. Cały czas miniraisujesz, albo grasz jakieś śmieszne bety za 1/4 puli. Bij mocniej.

    Obejrzałem sobie jeszcze inne filmiki i stwierdzam, że masz po części rację - trzeba mieć szczęście aby wygrywać turnieje - ale tylko gdy gra się słabo, a jak widać Twoja gra jeszcze trochę odbiega od ideału.
    Pozdro&poćwicz.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To video wywołało u mnie poczucie niepewności jeżeli chodzi o całkowitą uczciwość softu PS. Jest długie, ale polecam.

    2011 WCOOP - Event 22 - $530 NLHE - Free Poker Videos - Watch Poker Videos for Free

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Co konkretnie wywołało to poczucie? Ostatnia ręka?

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Co konkretnie wywołało to poczucie? Ostatnia ręka?
    Nie tylko ostatnia. Było tam kilka takich rączek. Chociaż być może fakt, że wybrano i pokazano tylko te najciekawsze, w tym te kończące się odpadnięciem kogoś stworzył takie wrażenie. Ale był też straight flush na flopie (vs strit) i kilka innych rąk, które praktycznie nie dawały słabszemu układowi szans na ucieczkę z nich. Takie wrażenie powstało jakby była podkręcona spektakularność tych rąk. Jeszcze raz podkreślam, że to tylko takie wrażenie mam, a nie pewność.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-09-2011 o 20:32

  9. #39
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Co konkretnie wywołało to poczucie? Ostatnia ręka?
    Oglądałem kilka powtórek WCOOP final table i większość bransoletek poszła do graczy którzy mieli od 10-25% na wygranie w ostatnim rozdaniu. Łącznie z Polakiem którego A8o wygrało z KK a flop spadł KQJ. Ale chyba najbardziej epicka ręka to w evencie za 1K$ K2s vs Q7 flop K46s turn 7s river Q. 70% stacka zainwestował w dobieranie z Q7. Pewnie matka go na kolację wołała chciał zakończyć grę już i wygrał bransoletkę.