Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    17
    No poprostu niektórych turków nie da sie wygrać i tyle Jak dla mnie screen z karetą wygrywa Ja bym pewnie musiał kupić nową myszke lub klawiature

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Mnie też dyma ten jebany pokerstars jak szalony tyle kolerow, badbitow i cudownych riverow dla pierdolonych donkow co drawuja z gownem ze sie w pale nie mieści kurwa jego zapierdolona mac.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    dlaczego ten temat nie jest jeszcze zablokowany?

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    jak Ci się nie podoba to po co tu wchodzisz

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    to nie zwariowana wariancja tylko te kurwy są oszustami i złodziejami. jak potrafili robić wałki na miliony $ to tak samo potrafią ustawiać soft. naiwni są ci co są przekonani o uczciwości starsów, muszą przecież utrzymywać "freestailowców" bo tylko oni im wpłacają kolejne $. i soft jest ewidentnie pod nich nastawiony.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    to nie zwariowana wariancja tylko te kurwy są oszustami i złodziejami. jak potrafili robić wałki na miliony $ to tak samo potrafią ustawiać soft. naiwni są ci co są przekonani o uczciwości starsów, muszą przecież utrzymywać "freestailowców" bo tylko oni im wpłacają kolejne $. i soft jest ewidentnie pod nich nastawiony.
    widac idiotow nie brakuje

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    widac idiotow nie brakuje
    Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii w pokerze, a na starsach w szczególności ale wydaje mi sie, ze tych ktorzy pisali o oszustwach w UB tez ktos nazywal idiotami, nastepnie tych ktorzy wieszczyli upadek ft tez nazywano idiotami wiec zastanawia mnie łatwość z jaką szasta sie takimi słowami.

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    wydaje mi sie ze kazdy "duzy dolar" walkuje (w kazdym biznesie) jak moze, ale w pokerze akurat NAWET JESLI walkuja, to walkuja w long runie tak samo dla wszystkich, wiec do roboty ))

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    5
    wariancja srajancja a ev srefau. trafiasz 3 outy na riverze i rzadzisz - ot caly poker.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    8
    przeciez to normalne.czemu ludzie sie denerwuja jak przegraja z AA?nawet najgorsze karty maja jakies tam % na wygrana i czasami uda im sie wygrac to wszystko,licza sie decyzje na dluzsza mete a nie dane rozdanie...