Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Gdybym to ja zakladal ten temat to napisalbym "cudowna wariancja", u mnie jest wrecz przeciwnie .

    PS. Jak dla mnie standard, nie widze tutaj nic zwariowanego, wariancja jak wariancja.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Oj tam czepiacie się. Musiał się gdzieś pożalić ;d

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Jakbym był dobrym programistą to napisałbym taki program do gry gdzie gracze grają w kółko a rake leci jak szalone. Jak ktoś mówi że to nie możliwe że można zaprogramować oprogramowanie pokerowe że jednym da a drugim zabierze to ja się spytam z jakiego pkt widzenia jest to niemożliwe, z technicznego? z informatycznego? z moralnego? z matematycznego? Po aferze z FTP jak ktoś wierzy że coś nie jest jeszcze możliwe w świecie pokera online to musi być bardzo naiwny. Kiedyś niektórzy mądrale z różnych forów twierdzili że nie jest możliwe aby przy stosowaniu BRM stracić cały bankroll a tu bach i kasy nie ma bo FTP zamknęli. W sumie to nawet świadomi nie byli że na play money grają bo kasy na pokrycie nie ma w tej piramidzie finansowej gdzie wypłaty z wpłat finansowano.
    A wiecie jak małe sieci zarabiają dodatkowo? Ano tak jak FTP pompują wirtualnie kasę dobrym graczom na wyższych stawkach żeby fishów z kasyna i zakładów doili a potem tylko podział między siecią, roomem i graczem. No bo jak ktoś myśli że na samym rake żyją jak mają po kilka tys graczy to musi być nieźle naiwny.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez loser Zobacz posta
    Jakbym był dobrym programistą to napisałbym taki program do gry gdzie gracze grają w kółko a rake leci jak szalone. Jak ktoś mówi że to nie możliwe że można zaprogramować oprogramowanie pokerowe że jednym da a drugim zabierze to ja się spytam z jakiego pkt widzenia jest to niemożliwe
    Masz racje, nie jest to niemozliwe. Jednak po co to robic? To jest zwyczajnie nieoplacalne na dluzsza mete. Room zarabia niezaleznie od tego jaki jest wynik, czy ktos wygrywa czy nie. Jesli wszyscy wyjda tak samo lub beda ciagle przegrywac to w koncu myslacy ludzie (a do takich zaliczamy pokerzystow) zrezygnuja z takiej gry, zostana tylko hazardzisci, a i ci po pewnym czasie odkryja, ze lepiej isc na ruletke gdzie rake jest mniejszy i decyzje prostsze = lepsza zabawa . Dla PokerRoom'ow w tej kwestii uczciwosc jest $EV+, bo grac ciagle beda ci co wygrywaja, ci co licza, ze beda wygrywac, ci co beda chcieli sie odegrac i nasi hazardzisci. Srednio inteligentny zlodziej powinien odkryc, ze nie warto krasc jesli uczciwie mozna zarobic wiecej. Moze i jestem naiwny, ale na logike to nie oplaca sie tu robic przekretow. Nie twierdze, ze ich nie ma, moze mamy do czynienia z mniej niz srednio inteligentnymi zlodziejami?

    Oczywiscie mozna tez zapierdolic graczom bankrolle co jest dla room'u oczywiscie EV+ i daje szybki zysk, ale tylko jednorazowo. W long runie rake wygenerowany przez graczy przekracza wielokrotnie depozyty. Jesli FTP postanowil isc ta sciazka to jest to klasyczne zrobienie rosolu z kury znoszacej zlote jajka. Malym, skazanym na porazke roomom moze i by sie to oplacalo.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Tomaszow i Warszawa
    Posty
    21
    "Kilka" słów wyjaśnienia :
    1 wcale nie miałem zamiaru tworzyć żadnych teorii spiskowych
    2 zauważyłem, że ostatnio bardzo dużo ludzi "krzyczy" na stołach o 2 i 3 out'erach
    3 nie jestem pro i w pokera gram dla przyjemności
    4 temat został otwarty w celach "satyrycznych" i z ciekawości

    W związku z tym, kretynom jak jekus, Karlos83, kleopl czy mad85, serdecznie dziękuję za konstruktywne uwagi i porady.

    No i kolejna porcja dla uciechy.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 28.jpg (188.9 KB, 62 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 19.jpg (196.5 KB, 57 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 13.jpg (187.5 KB, 54 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 22.jpg (192.3 KB, 55 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 15.jpg (187.8 KB, 51 odsłon)

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez pioter5 Zobacz posta
    2 zauważyłem, że ostatnio bardzo dużo ludzi "krzyczy" na stołach o 2 i 3 out'erach
    I co? Działa?

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Po chuj gracie jak wałkują?

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez pioter5 Zobacz posta
    3 nie jestem pro i w pokera gram dla przyjemności

    W związku z tym, kretynom jak jekus, Karlos83, kleopl czy mad85, serdecznie dziękuję za konstruktywne uwagi i porady.
    Kretyni także dziękują graczom grającym dla przyjemności

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    no nie! idę do mamy.... ON MNIE OBRAZIŁ!!!!

  10. #20
    Widywałem straszniejsze czary mary. Online poker to skurwysyństwo. Nie gram i się już nie wkurwiam. Proste.

    A co do wałków i teorii spiskowych. To w turkach online nie rozgrywa się rąk , nie zastawia pułapek bo się wpierdala. Wsuwasz alka co drugie rozdanie z any two trafiasz na river two outs i jesteś boski jak EnriQe