Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 4 bet %

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam w Hm info na temat 3 betów 4 betów itd... Nie do końca wiem jednak jak je czytać
    Statystyki mnie interesujące wyglądają tak: fold to 3 bet 53%(17) 4 bet 29%(17).
    To pierwsza kwestia czyli te nawiasy. Rozumiem że to sjest ilość rąk. Czyli te staty so wyświetlane na podstawie 17 rozdań w których był 3 betowany.
    Dodatkowo interesuje mnie ilość rąk jaką trzeba mieć, żeby te statystyki były w miarę sensowne.
    Na pewno koleś 4 betuje cześciej niż statndardowo, ale równie dobrze może to być swing. Ile rąk jest potrzebny, żeby w miarę sensownie można było na podstawie cych statystyk wyciągac wnioski?
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 14-07-2011 o 18:34

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam kłopot z ogarnięciem statystyk. Przykładowo: Vpip 17%, Pfr 14%, Call open 9%, Raise first 19% 3bet 5%. Vpip to ogólna liczba granych rąk. Pfr to liczba rąk otwieranych podbiciem. Call open to sprawdzenie podbicia(ale czemu wynosi aż 9%?). Raise first to nie wiem. 3 bet 5% oznacza, że z 17% rąk 5% (czyli co 20 a) jest 3 betowana?
    Coś mi sie w tym wszystkim nie zgadza. Czy jest gdzies strona gdzie to wszystko jest wyjasnione po polsku?