Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Yo, postanowiłem sobie założyć konto na MB. Na początku musiałem trochę czekać na weryfikację adresu e-mail. Gdy napisałem do nich, to w końcu mi wysłali link aktywujący. Dziwi mnie fakt, że nie zwiększyli mi limitu transakcji, bo wyczytałem na innej stronce pokerowej, że tak właśnie powinno być.

    Potem założyłem konto w lokalnym banku spółdzielczym i wprowadziłem wszystkie potrzebne dane. Moje konto bankowe było obciążone kwotą minimalną, jaką trzeba wpłacić. No i znowu pisano, że jesli poprawnie dodam konto bankowe to mi obciążą konto MB, kilkoma $$$, a nie zrobili tego. Czy może to być spowodowane właśnie tym, że mam tylko minimalną kwotę na koncie bankowym?

    Wysłałem też prośbę o list z weryfikacją adresu, w celu zwiększenia limitu transakcji. Złożyłem wniosek o kartę do bankomatu, ale na razie bez odpowiedzi.

    Co muszę jeszcze zrobić by móc swobodnie korzystać z MB? Czy jeśli ktoś prześle mi kase z innego konta MB to mogę nią normalnie obracać?

    Na koniec jeszcze jedna dziwna sprawa, bo nie mam kasy na koncie MB, a limit transakcji codziennie zmniejsza mi się o kilkanaście dolarów.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Na koniec jeszcze jedna dziwna sprawa, bo nie mam kasy na koncie MB, a limit transakcji codziennie zmniejsza mi się o kilkanaście dolarów.
    Co do problemów z weryfikacją, to nie wiem, z czego mogą wynikać.
    Natomiast jeśli chodzi o spadającą wartość limitów w USD, to wydaje mi się, że może to wynikać z tego, że MB jako podstawową walutę rozliczeniową stosuje EUR. Dlatego też, jeśli w kolejnych dniach EUR umacnia się względem USD, to limity wyrażone w USD maleją.

  3. #3
    zadzwoń do nich normalnie wybierasz język w którym chcesz rozmawiać i pytaj ich o wszystko czego nie wiesz,mają miłą obsługę więc napewno wszystko wytłumaczą pozdrawiam