Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Zapraszamy na wakacyjna lige w kazda srode o 19:00 do Saloniku. Na czas wakacji promocyjna obnizona oplata za wynajem sali - 100zl . Po wakacjach wracamy do 150 lub 200zl. Turnieje mieszane. Jutro gramy freezout deep stack 240BB, blindy co 25 minut.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    no to widze ze z rozmow o zmniejszeniu buy-ina zrobil sie wiekszy ? :|

  3. #3
    Dypek, m.in. z Twojego powodu na wakacje robimy 100zl. Jak sie to sprawdzi i rzeczywiscie zacznie przychodzic wiecej osob (zakladamy, ze w wakacje frekwencje jest niska) to moze uda sie obnizyc oplaty po wakacjach. Przychodzac pokazesz, ze bylo warto, a najlepiej przyprowadz pare osob .

    Jesli nadal bedzie przychodzic tylko stała ekipa to nie widze powodu by grac dalej na zapalki. Swiat i inflacja idzie do przodu, wszyscy co teraz chodza sa za podniesieniem oplaty za wynajem sali. Aczkolwiek sam wole wieksza frekwencje niz drozsza sale - zwlaszcza jak przyprowadzisz kolezanki .

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Ja w wakacje nie bede we Wrocłaiu raczej, wiec odpadam. Mam nadzieje, ze inni nie zawioda i bedzie na tyle duza frekwencja, ze jednak obnizymy troche buy-in :P Na nowy sezon z mojej perspektywy najlepiej wygladalaby opcja : 100pkt + 1R bez addona :P

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    jak sie stawi jutro duzo osob chetnych na nizszy wynajem sali, to zagramy za 55 z mozliwoscia braci, wiec zapraszam !!

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak wyglada sytuacja z dzisiejszym dniem? jakis cash jest ktos chetny po turnieju?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    specjalnie na cash ludzie raczej nie przychodza, ale dosc czesto cos jest grane po turniejach, zaleznie od frekwencji

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    ... i od alkoholu

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    4
    dzis buy-in rowniez 50 ?

  10. #10
    Dokladnie to 60zl, bo 55 rodzilo problemy z wydawaniem ze stówy . Wiem, ze troche za pozno odpowiadam, ale za tydzien tez gramy w tej formule tj. deep freez 60zl z bracmi do drugiej przerwy.