Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    chodzi ci o to ze kupujesz przez allegro? na pewno myslisz ze sprzedajacy trzyma ewidencje tego kto kupil jaki nr karty? Moim zdaniem pachnie to troche paranoja, ale mimo wszystko zawsze mozesz kupic na allegro (poza allegro), czesc sprzedawcow oferuje odbior osobisty. Po prostu na allegro maja tanszy internet na karte (anonimowy) niz gdzies indziej.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    kuerten nie masz racji...

    To dziala tak samo jak kupisz starter dowolnej sieci w kiosku. Oczywiscie mozna ustalic kiedy, gdzie i z jakiego miejsca grales (niezbyt dokladnie), ale to wszystko. Nikt nie bedzie wiedzial czy to Jan Kowalski czy Ty... widac, ze ANONIM robil w internecie [tu wstaw dane jakie wymieniales] miedzy godzinami [xxx] w miejscu [tu wstaw najblizsza antene odbiorcza]

    Ocdzywiscie, ze mozna to namierzyc i Cie zlapac za reke (i tylko wtedy mozna miec 100% pewnosci, ze ANONIM to Ty) ale na litosc Boska... tak sie lapie gangsterow czy porywaczy a nie pokerzystow....

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    wszystko jest jak piszesz, ale tylko do tego momentu kiedy masz te karte w domu , dajmy na to dla Play jest to te 56 dni pozniej do kosza, ale przeciez to temat o VPN a nie kartach SIM

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    No ale taka karte mozesz sobie doladowac!!

    Ale przeciez temat jest o VPN z ktorych niekorzystam wiec juz jestem ciii :P

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak Zobacz posta
    No ale taka karte mozesz sobie doladowac!!

    Ale przeciez temat jest o VPN z ktorych niekorzystam wiec juz jestem ciii :P

    mozna, ale wtedy ja dluzej masz, nie jest to wskazane

    !!! sharing !!! nie wazne moze ktos wie o co chodzi ?!

  6. #16
    Skoro juz tak walkujemy temat to musi sie tez pojawic to pytanie. Czy placenie za vpn przez paypala karta kredytowa z polskiego banku jest bezpieczne. Wiadomo sluzba celna predzej do nas dojdzie po tranzakcjach na kartach kredytowych i danych telekomunikacyjnych niz przez namierzanie kart sim.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    mysle ze to juz jest przesada, i jest to bezpieczne, ale zawsze w razie czego mozesz zaplacic przez paypala karta mb, wtedy nie dodajesz im dodatkowych kanalow dojscia do danych

    ale wyobraz sobie ile organizacji musieliby zmusic do wspolpracy przeciwko swojemu klientowi zeby to bylo niebezpieczne (paypal, vpnownia). Mysle ze bardziej warto sie zabezpieczyc pod katem danych bankowych i telekomunikacyjnych.
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 04-07-2011 o 17:20

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    I na namierzeniu trazakcji pewnie sie skonczy, a VPN przeciez nie jest zabroniony.

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    2
    ja polecam porównanie na stronie http://vpn-24.pl/