Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Jaka waszym zdaniem strona instruktażowa z video mtt jest obecnie najlepsza? Słyszałem dobre opinie o poerfives może koś korzysta i mógłby się wypowiedzieć.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    pokerxfactor.com

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Miałem konto na pxf, tpe i ostatnio pocketfives. Ja patrze glownie na to jacy prosi robia filmy, a tych chyba najwiecej jest na pocketfives, pxf uwielbialem za baxa, ale jakos nie udziela sie ostatnio, wiec jedyne co mnie trzyma to w sumie ajkhoosier (w tym review gry masha , z tpe zrezygnowalem na rzecz wlasnie pocketfives i jezeli mialbym wybierac dla sredniozaawansowanego turniejowca to powiedzialbym ze pocketfives bedzie najlepsze, dla poczatkujacego chyba wolalbym pxf, jest sporo fajnych filmikow teoretycznych sheetsa + te ostatnie review ajk bardzo mi sie spodobaly.

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    dlaczego zrezygnowałeś z tpe? coś się tam pozmieniało?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Także sobie odpuściłem TPE. Bardzo fajne filmy robi tam Bigdog, ale reszta ich składu jakoś mnie nie zachwyciła.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    dzięki za odp. a można na pocketfives robić przelew przez moneybookers czy tylko karta kredytowa?

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokładnie tak jak kleo napisal, obejrzalem filmiki bigdoga i tyle, do tego nie maja oplaty startowej, wiec mozna spokojnie odpuscic, poczekac az sie uzbiera wiecej dobrych filmikow i znowu na miesiac wykupic abonament , co do oplaty to nie pamietam.

  8. #8
    Na pxf trzeba miec wykupiony abonament, zeby ogladac filmiki czy mozna raz kupic, sciagnac kilka serii a potem spokojnie ogladac( tak jak na deucescracked)?