Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1
    Witam. Jako, że nie mam możliwości wpłacenia kasy na ps więc chciałem prosić o przysługę. Chodzi o to, że ja wpłacam komuś na konto 50zł, a on przelewa równowartość tej kwoty w dolarach na moje konto na ps. Jeżeli byłby jakiś chętny to proszę o odpowiedź w tym temacie.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    za 50 pln ktos Ci da dane swojego konta , frajerow szukasz ?

    ukash, paysafecard

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    a ze to problem? nr konta ujawnia jakies twoje tajne dane>?????

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    a ze to problem? nr konta ujawnia jakies twoje tajne dane>?????
    bez komentarza

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    skomentuj prosze

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .....kuerten lol to nawet nie za 50pln tylko 50pln masz przeliczyć na $ cirka 17,56$ no i jakie tam dane tylko email na MB i przekaż na PSIE tu ujawniasz tylko swojego nicka tylko tyle LOL

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    .....kuerten lol to nawet nie za 50pln tylko 50pln masz przeliczyć na $ cirka 17,56$ no i jakie tam dane tylko email na MB i przekaż na PSIE tu ujawniasz tylko swojego nicka tylko tyle LOL
    przeczytaj jeszcze raz to moze zrozumiesz, skad wziales te MB ?

    "Chodzi o to, że ja wpłacam komuś na konto 50zł, a on przelewa równowartość tej kwoty w dolarach na moje konto na ps"

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    natomiast jesli podasz komus numer konta i WYLACZNIE nazwisko Jan Kowalski, to mimo ze to nie jest twoje nazwisko a nr konta sie zgadza, przelew do ciebie dojdzie, wiec danych zadnych nie ujawniasz. Jesli to takie niebezpieczne to biada wszystkim tym ludziom ktorzy w aukcjach na allegro podaja z gory swoj nr konta. Tacy ryzykanci popatrz

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    natomiast jesli podasz komus numer konta i WYLACZNIE nazwisko Jan Kowalski, to mimo ze to nie jest twoje nazwisko a nr konta sie zgadza, przelew do ciebie dojdzie, wiec danych zadnych nie ujawniasz. Jesli to takie niebezpieczne to biada wszystkim tym ludziom ktorzy w aukcjach na allegro podaja z gory swoj nr konta. Tacy ryzykanci popatrz
    ale porownanie legalne Allegro vs nielegalny hazard Ustawa na dniach bedzie obowiazywac w Polsce

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kuerten weź zmień dilera, bo to już przestaje być śmieszne... Kolesiowi ujawniam tylko i wyłącznie nr konta i nic więcej, a w tytule przelewu każę mu napisać "zwrot pożyczki". I jaki widzisz problem?

    Co nie zmienia faktu, że jestem BARDZO ciekaw, dlaczego kolega nie ma możliwości wpłaty na PS.