Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    konserwacje mozgu niech sobie zrobia, nawet jak wstana to wszyscy zleca wyplaty i nie ma szans na ich realizacje a Howardzik sobie siedzi w vegas i tylko pierd...oli ze nie moze udzielac zadnych informacji, ciekawe kiedy dostanie wp...dol.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141


    Widzieliscie to ?

  3. #13
    IMO będzie dobrze:

    http://pl.pokernews.com/newsy/2011/0...wroty-4472.htm

    Full Tilt Poker, online: European investors to buy online poker firm Full Tilt Poker - latimes.com

    Najważniejsze tylko żeby tacy ludzie jak my trzymający tam lwią część kasy nie rzucili się do jej wypłaty zaraz po otwarciu tylko pozwolili im spokojnie działać dalej.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    Najważniejsze tylko żeby tacy ludzie jak my trzymający tam lwią część kasy nie rzucili się do jej wypłaty zaraz po otwarciu tylko pozwolili im spokojnie działać dalej.
    bring me to your dealer...

    nawet jakby eric cantona namawial ludzi do NIEwyciagania pieniedzy to watpie, zeby ktokolwiek go posluchal

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    bring me to your dealer...

    nawet jakby eric cantona namawial ludzi do NIEwyciagania pieniedzy to watpie, zeby ktokolwiek go posluchal
    to mnie właśnie martwi

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Full Tilt Poker Sold | mpethypoker.com

    najbardziej sensowne info jakie widzialem od kilku dni, koles jest modem na 2p2 a do tego bodajze prawnikiem w vegas

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Artykuł na stronie głównej gazeta.pl:

    Portal do gry w pokera zamknięty. Co z pieniędzmi graczy?

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    IMO będzie dobrze:

    LA Times informuje: Full Tilt sprzedany, prawdopodobne zwroty gotówki. | PokerNews

    Full Tilt Poker, online: European investors to buy online poker firm Full Tilt Poker - latimes.com

    Najważniejsze tylko żeby tacy ludzie jak my trzymający tam lwią część kasy nie rzucili się do jej wypłaty zaraz po otwarciu tylko pozwolili im spokojnie działać dalej.
    jesli sie uda to wyplacac kase i uciekac z tego gowna jak najszybciej

    btw
    wyplacili kase po "czarnym piatku" Amerykanom ?

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nic o mormonach Kuerten ?

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    jesli sie uda to wyplacac kase i uciekac z tego gowna jak najszybciej

    btw
    wyplacili kase po "czarnym piatku" Amerykanom ?
    Ja tam jeśli tylko będzie się dało zostanę na FTP. Grałem w innych roomach i jest mi tu poprostu najlepiej. A że nie są idealni? Kto jest?