Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ziomek ma takie staty, łupie po 7-12 h dziennie i twierdzi, że do tego się uczy - czyta książki i fora.
    Co sądzicie o takich wahaniach?
    Ma kilka niezłych wyników, ale jakby się przyłożył myślę, że może osiągnąć stały wzrost, ale jest chyba zbyt pewny tego, że nikt nie może go więcej nauczyć(chyba myśli, że lepiej grać już i nie może i oczywiście teoria z podkręconym starsem/bigstakiem wygrywającym 80% coinów to jego stały tekst)

    Any thoughts?
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    napisz po polsku

  3. #3
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    19
    Może jestem slepy, ale jaka to jest próba, bo widzę tylko daty bez ilości rozegranych gier.
    Jakie turnieje, limity itd.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zalezy co dokladnie i ile gra, zerknij na kilku wymiataczy typu gboro780, ktorzy nie klada duzego nacisku na ilosc, tez maja tego typu wykresy, za to ci co klada wiekszy nacisk na volume beda mieli stabilniejszy wzrost.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    napisz po polsku
    LOL.

    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Zalezy co dokladnie i ile gra, zerknij na kilku wymiataczy typu gboro780, ktorzy nie klada duzego nacisku na ilosc, tez maja tego typu wykresy, za to ci co klada wiekszy nacisk na volume beda mieli stabilniejszy wzrost.
    Może ten wykres powie więcej.
    Wygląda zupełnie inaczej niż staty gboro780.
    Chodzi mi o to czy można patrząc na ten wykres wyciągnąć jakieś wnioski dot. gry hero.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #6
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    19
    Widać, że głównie są grane MTT, raczej staty bez szału, jeden shot to pół profitu.
    Dużo nauki przed kolegą.