Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Expekt.com

  1. #1
    Witam, zauważyłem, że wszyscy sie czepiają do softu w expekcie, a ja wręcz przeciwnie, soft jest bardzo prosty i przejzysty, dzięki czemu bardzo dobrze mi się gra i 3x szybciej niż w innych pokerromach!! przecież chodzi o to żeby wygrać a nie podniecać sie softem, zresztą zwiedziłem prawie wszystkie serwisy i powiem szczerze, że jak grałem na pokerstars czy party to żygac sie chcialo bo stół jakiś jajowaty, kolory drażnią oczy i jeszcze te avatary w kólkach :lol: tam to można sobie co najwyżej pogadac a nie pograc, bo kazdy sie zastanawia, miga 5 razy i zanim kolejak przeleci to ja już na expekcie gram nowe rozdanie.


    Nie chce reklamować tego serwisu bo mi to nie na ręke 8) pisze bo poprostu jest to dla mnie najlepszy pokerroom a znalazłem dużo postów, gdzie sie śmiejecie z tego "prostego" softu, widze że dla was im więcej bajerów tym soft jest lepszy, najlepiej jeszcze żeby wszystko było w 3D, można było wgrać swoją postać i se chodzić po kasynie co :lol: , gdzieś już widziałem coś podobnego, można było ruszać rękami i wydawąć jakieś odgłosy :lol:

    pozdrawiam wszystkich nałogowców 8)

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    To,że Ci sie dobrze gra to jeszcze nie powód aby powielać istniejące tematy. :lol:

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez teleranek1
    To,że Ci sie dobrze gra to jeszcze nie powód aby powielać istniejące tematy. :lol:
    Nie powielam, żadnych tematów, chyba nie wiesz co to słowo znaczy, najlepiej jakbyś skasował swój post bo jest wogóle nie na temat ale widze że lubisz sie wicnać, bo masz już 2 ostrzeżenia, ja bardzo nie lubie takich ludzi, nie potrafi wypowiedziec sie na temat to sie przyczepi do czegos zreszta bezpodstawnie!

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    The3dpoker.com jest calkiem w 3d - ciekawie nawet, ale watpie czy to sie przyjmie w przyszlosci... expekt dla mnie na poczatku byl ok (jak juz przeszli do tain) ale jak przegralem co bylo do przegrania to rzadko tam zagladam, ale ogolnie nie najgorszy :wink:

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    własnie gram finałowy stolik turnieju 25000$ , jak ktos chce, to niech wbija popatrzeć

    Najlepsze jest to ze jak zostało około 25 graczy to mialem 1400 zetonów , Big Blindy były wyższe :lol: . Wygrałem chyba z 12 allinów z rzędu . Teraz jestem 2 , zostało 9 ( mój nick gregor78 )

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Riverside
    . Wygrałem chyba z 12 allinów z rzędu . Teraz jestem 2 , zostało 9 ( mój nick gregor78 )
    GRATULACJE - 3 miejsce duża sprawa

    12 z rzędu? wow . Toż to chyba swoisty rekord. Przekupiłeś sędziów - innej możliwości nie ma

  7. #7
    A swoją drogą co to za turniej? jednorazówka czy cykliczny? Ilu graczy brało udział? Jak wysokie wpisowe?

    pozdr
    w_nie

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    no te all-iny były oczywiscie rozłozone w czasie , 9 lub 10 napewno , dokladnie nie pamietam , emocje były spore, później grałem juz ostroznie wchodząc z najlepszymi rękami.

    Turniej był z okazji MS w Niemczech, ale w Expie i tak co tydzien w niedziele jest turniej Super Sunday w którym pula wynosi 25000 $, więc praktycznie to to samo, z tym ze tu wpisowe wynosiło 10500 FPP ( punkty za rake ) , albo mozna bylo wygrac którys z turniejow kwalifikacyjnych ( rózne , z wpisowym 5$ lub FPP 200 czy 150 ). Grało 297 osób .

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Mam pytanie dot. expekta

    Założyłem kiedyś konto na expekcie. jak wchodze w depozyt czytam:
    Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta, zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.00 PLN będzie odjęta od sumy depozytu.

    konto w banku mam w złotówkach. gdzie moge sprawdzic w jakiej walucie mam konto na expekcie?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Ja jak sie zaloguje to pisze pod nickiem ile mam PLN na koncie, wiec inan waluta tez powinna byc nazwana chyba.