Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Hej!
    Na półkach stoi mi już trochę za dużo i muszę się części książek pozbyć. Wszystkie przeczytane.

    1. 'The Making of a Poker Player' - Matt Matros. Stan dobry, 7$.
    2. 'Moneymaker' - Chris Moneymaker, Daniel Paisner. Stan dobry, 7$.
    3. 'No-limit Texas Hold'em' - Brad Daugherty, Tom McEvoy. Stan dostateczny+, 11$.
    4. 'Making the Final Table' - Erick Lindgren. Stan dobry, 7$.
    5. 'Tournament Poker for Advanced Players. Expanded Edition' - David Sklansky. Autograf autora, stan dobry+, 17$.

    6. 'Championship No-limit & Pot-limit Hold'em' - T.J Cloutier, Tom McEvoy. Autograf McEvoy'a, stan dobry+, 17$.
    7. 'Texas Hold'em Odds and Probabilities' - Matthew Hilger. Książka z płytą CD, stan bardzo dobry, 12$.
    8. 'Heads-up No-limit Hold'em' - Collin Moshman. Stan dobry, 15$.
    9. 'Phil Gordon's Poker Box Set' - zestaw trzech książek - 'Phil Gordon's Little Blue/Green/Black Book'. Stan bardzo dobry/dobry, 32$.
    10. 'Kill Phil' - Blair Rodman, Lee Nelson, Steven Heston. Stan bardzo dobry, 13$.
    11. 'Power Hold'em Strategy' - Daniel Negreanu. Stan bardzo dobry, 18$.

    12. 'Poker Wizards' - Warwick Dunnett. Stan dobry+, 10$.
    13. 'Small Stakes Hold'em' - Ed Miller, David Sklansky, Mason Malmuth. Stan dobry, 9$.

    Ceny podane przeze mnie są około połowy cen okładkowych, przy większym zakupie i ponegocjowaniu oddam taniej. Płatność gotówką przy odbiorze lub "pokerowymi sposobami".

    Nie będę się bawił w wysyłkę, tylko odbiór osobisty, chętnie w środy w wiadomym miejscu
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 27-06-2011 o 22:59 Powód: 4. 5. 8. 9. 10. i 11. sprzedane, 13. zamówiona

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    jakby sie zwolnił nr 8 to ja byłbym chętny

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    4, 5, 8 i 9 już sprzedane. Jutro dopiszę jeszcze kilka książek w pierwszym poście.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dodałem cztery tytuły.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Zarezerwuj proszę 10 i 11 dla mnie, jeśli wolne. Odezwę się

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    jakby sie zwolnił nr 8 to ja byłbym chętny
    Moze zwolni sie jak przeczytam. Zazwyczaj ksiazek nie sprzedaje, ale akurat anglojezycznych nie kolekcjonuje.