Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    poker w Polsce ewidentnie przechodzi kryzys

    Komorowski musi odejść po prostu i koniec
    Wszystko wina Komorowskiego ? przecież nie on skonstruował tą ustawę ;]

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Ja rozmawialem z przedstawicielem jednego roomu z Boss Medii i zanegowal jakoby Boss mial sie wycofywac, wiec jak narazie naplywaja sprzeczne informacje.
    Pozostaje pytanie na ile pracownicy niższego szczebla są świadomi planów zarządu firmy. Bo ja również rozmawiałem z osobą powiązaną z Entraction i usłyszałem to samo. Ale prawda jest taka, że nawet jeśli decyzja o zamknięciu się na Polaków jest podjęta, to prawdopodobnie nie ujawnią tego wcześniej żeby do samego końca czerpać zyski. Oby tylko kaski nie zamrozili

    A jeśli chodzi o post martino to domyślam się że to taki dowcip miał być. Bo przecież każde dziecko wie ile w Polsce może prezydent. Komorowski jest tylko małpką Donalda, gdyby na jego miejscu był dowolny Kowalski to byłoby dokładnie tak samo.

  3. Tylko pokernews (autor: jack - nawet nie wiadomo kto to) podało informacje ze boss i ent myślą o banie dla Polaków a wszystkie inne, bardziej wiarygodne źródła temu zaprzeczają więc wniosek jest prosty - niepotrzebne sianie paniki

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    6
    Pozostaje jeszcze kwestia egzekwowania tej ustawy. Jak już wspomnieliście, rząd nie będzie w stanie wyłapać wszystkich grających osób. Czy VPN wystarczy? W założeniu była wzmianka, że Polska będzie kontrolować transfery na kontach i na tej podstawie ścigać "nielegalnych" graczy... Czy hipotetycznie ; Jeśli Kowalski przeleje pieniążki wpierw na MoneyBookers, zaś następnie do pokerroomu, to czy istnieje jakieś ryzyko wyłapania?

    Dzięki za zainteresowanie tematem!
    Michał.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jak wyplacisz na mb/nt to bedziesz mogl bez zadnych obaw wyplacic nawet na konto bankowe (istnieja tez zupelnie nieinwazyjne karty dla nt/mb). VPN plus karta mb/nt to rozwiazanie dla najbardziej zapobiegawczych. Jesli zastanawiasz sie nad tym wszystkim w takim swietle, jak w watku, to w ogole nie powinienes zawracac sobie dupy ta ustawa.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    6
    Właśnie taki sposób miałem na oku. Bałem się tylko, ze jak przeleje pieniądze z MB na swoje konto, to zostawię po sobie trop. Dzięki za szybką odpowiedź! No i jeszcze kwestia, czy Pokerroomy nie zablokują gry rodakom .

  7. #17
    @Igas
    A jak się wytłumaczy co to za pieniądze na koncie bankowym z MB/NT. Skąd weźmie na nie papiery ? US potraktuje takie pieniądze jako niezidentyfikowany dochód z którego nie będzie miał się jak wytłumaczyć, a to grozi 75% podatkiem. Zresztą panowie kto mówi o kontrolowaniu kont bankowych.W ustawie jest mowa o kontroli kont organizatorów hazardu a nie graczy.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez pilan67 Zobacz posta
    No i jeszcze kwestia, czy Pokerroomy nie zablokują gry rodakom .
    Tragedii nie będzie, nawet jeśli do tego dojdzie, to zawsze jest VPN. Najtańsze już od kilku dolców za miesiąc z tego co widziałem, a i darmowe są.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Wszystko wina Komorowskiego ? przecież nie on skonstruował tą ustawę ;]
    Nie on skonstruował, ale mógł ją zawetować i powinien był to zrobić.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180