Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Już nie pamiętam co to był za turniej, co myślicie o wsuwaniu ATo w takim spocie ?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $400(BB) Replayer
    Hero ($8,893)
    BB ($27,632)
    UTG ($18,143)
    UTG+1 ($20,500) 40/40 po 5 rozdaniach
    UTG+2 ($22,340)
    MP1 ($17,985) 36/18 po 12 rozdaniach
    MP2 ($13,737)
    CO ($6,840)
    BTN ($11,888) 10/8 po 61 rozdaniach

    Dealt to Hero

    fold, UTG+1 raises to $1,000, fold, MP1 calls $1,000, fold, fold, BTN calls $1,000, Hero ????

    Trochę zgadywanka przy tej liczbie rozdań, w czasie gry zagrałem shove, pomyślałem, że MP1 przy tych statsach, mimo, że to 12 rozdań, to jednak może być dosyć luźno jakaś parka, może KQ,JTs podobnie BTN, nie za duży stak i tight, ale 2 graczy, pozycja, więc może być gorzej niż moje AT, pytanie tylko o otwierającego, pomyślałem, że jest szansa, że przy jego staku otwiera luźniej, stąd shove z mojej strony. Jak wy to widzicie? Easy shove czy może jednak nie ?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    easy fold

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Że foldnąć to można to wiem, pytanie czy shove nie jest ev+ w takim spocie ?

    Jeżeli widzisz, że otwierający ma spory stak, w 5 rozdaniach dwa razy otworzył, to mogę założyć, że otwiera tam standardowo każdą parkę, parę suited connectorów, jakiś KQ, suited Asów i większych A, kolejny gracz wydawał mi się najsłabszy, o niego się nie martwiłem. Ostatni gracz to trochę zagadka, czy tak gra TT? może, ale myślę, że częściej wsuwa, podobnie z wyższymi parkami. Z kart których się boję może tak zagrać AJ, AQ, ale z resztą mam flipa, albo jestem lepszy, więc nie powinienem mieć problemów z jego zakresem przy tej liczbie dead money w puli. Jakoś nie czuję, żeby to był easy, no brainer fold, dla mnie spot do zastanowienia ... może później to policzę, ale na oko, wydaje mi się, że powinienno to być ev+, pytanie czy ten zakres szczególnie na otwierającego jest sensowny ?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Jak dla mnie, to jeżeli UTG+1 otwiera tutaj szeroko, to jest to shove - dużo dead money w puli, zostawiamy spore folding equity , nic tylko wsuwac i krasc

  5. #5
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    19
    Wsów jest ok, przede wszystkim jeśli miałes tight image przy stole.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja się martwię o buttona