Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: AQo - NL30

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.30(BB) Replayer
    SB ($36.13)
    BB ($29.85)
    UTG ($10.92)
    CO ($11.26)
    Hero ($76.18)

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.30, CO calls $0.30, Hero raises to $1.20, SB calls $1.05, fold, UTG calls $0.90, CO calls $0.90

    FLOP ($5.10)

    SB bets $3.90, UTG folds, CO calls $3.90, Hero calls $3.90

    TURN ($16.80)

    SB bets $12.60, CO folds, [color=red]Hero ????


    SB to 25/13/1.5 ale próbka żadna bo 62h.
    UTG i CO to donczury


    Pytanie brzmi co robimy na turnie? Wsuwamy czy foldujemy? Jeżeli sprawdzimy to pula na river będzie już wynosić koło 32$, a SB na river zostanie koło 18, więc i tak będziemy musieli sprawdzić jego allina jeżeli sprawdzimy turn. Dlatego call moim zdaniem odpada.

    Na zasięg AA,55,66, A5o, A5s, AJo+ i AJs+ wygląda to tak
    Text results appended to pokerstove.txt

    1,364 games 0.005 secs 272,800 games/sec

    Board: As 3d 5d 5s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 35.337% 22.58% 12.76% 308 174.00 { AdQh }
    Hand 1: 64.663% 51.91% 12.76% 708 174.00 { AA, 55, 33, AJs+, A5s, AJo+, A5o }


    Biorąc pod uwagę pot oddsy potrzebujemy 40%. Z jednej strony nie wydaje mi się, żeby rozegrał aż tak agresywnie AJ i chciał iść z nim o stacki. Swoim Ad blokuje też róznego rodzaju kombinacje flushdraw. Pozostaje też AK, które mógł flatować pre i na takim boardzie dążyć z nim do stack off. Na każdej innej karcie poza A i Q folduje to bez żalu na takiej wielkości bet. Tyle, że zastanawia mnie to, czy mając fulla czy karetę betowałby aż 3/4pota. Do tego ze względu na card removal effect tych kombinacji fulli jest naprawdę mało...
    Ostatnio edytowane przez Ghost ; 13-06-2011 o 16:47

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Hmm ciezki spocik. Generalnie chyba wywalilbym AK z jego range bo z ta reka powinien sie obawiac, ze jak on Cie scalluje to przynajmniej jeden z callujacych donkow wejdzie do puli i trudniej mu bedzie grac swoje top pair o stacki przy mocnej akcji. Przy takiej linii jaka zagral (odebranie inicjatywy i napierdalanie przeciwko 2 typom flop i turn) nie wyglada mi to na AJ prawie nigdy, imo to exclusive AA or 33 (czemu mialby checkac np 33 na turnie skoro Twoja reka zdefiniowana jest na dosc mocnego Asa). Vomitfold reasumujac.

  3. #3
    On tam ma flush draw na 99%.

    A co do rozdania. Dla mnie to jest all in pre flop. Zgarniasz prawie dolca i możesz shotować mtt.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    ....

    A co do rozdania. Dla mnie to jest all in pre flop. Zgarniasz prawie dolca i możesz shotować mtt.
    Jadles jakies grzyby dzis przypadkiem ?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Hmm ciezki spocik. Generalnie chyba wywalilbym AK z jego range bo z ta reka powinien sie obawiac, ze jak on Cie scalluje to przynajmniej jeden z callujacych donkow wejdzie do puli i trudniej mu bedzie grac swoje top pair o stacki przy mocnej akcji. Przy takiej linii jaka zagral (odebranie inicjatywy i napierdalanie przeciwko 2 typom flop i turn) nie wyglada mi to na AJ prawie nigdy, imo to exclusive AA or 33 (czemu mialby checkac np 33 na turnie skoro Twoja reka zdefiniowana jest na dosc mocnego Asa). Vomitfold reasumujac.
    Też na początku nie byłem pewien co robić, ale patrząc na staty gościa to on tam rzadko gra w ten sposób drawa, więc fold turn. AA bym się zdziwił, to nie donk 40/1 .

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Karlos, na turnie chodziło mi bardziej o sizing betowania. Betując za około 8$ zostawia w rozdaniu wszystkie fd, a po callu ode mnie i tak ma na river pule zbudowaną na tyle, żeby zagrać spokojny allin. Z kolei betując tyle co on zagrał, wyrzuca z rozdania wszystkie drawy i zostawia w nim niewielki zakres rąk. Mając fulla/karetę chyba chce zostawić jak najwięcej rąk w rozdaniu? O levelowanie tego gracza akurat nie podejrzewam

    Najs, kiedy jakiś cash?
    Ostatnio edytowane przez Ghost ; 13-06-2011 o 19:05

  7. #7
    Może zagramy HU nl50/100 na jakiejs platformie.

    jak chcesz, to pisz gg 8845068

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Zobacz posta
    Karlos, na turnie chodziło mi bardziej o sizing betowania. Betując za około 8$ zostawia w rozdaniu wszystkie fd, a po callu ode mnie i tak ma na river pule zbudowaną na tyle, żeby zagrać spokojny allin. Z kolei betując tyle co on zagrał, wyrzuca z rozdania wszystkie drawy i zostawia w nim niewielki zakres rąk. Mając fulla/karetę chyba chce zostawić jak najwięcej rąk w rozdaniu? O levelowanie tego gracza akurat nie podejrzewam

    Najs, kiedy jakiś cash?
    Yo,
    ale weź pod uwagę, że on z takim niskim AF najczęściej betuje coś, jak ma grubo, może ocenić Cię na mocnego Ax, którego i tak nie zrzucisz, a imo koleś o tak niskim AF częściej z fd bedzie jednak callował niż szipował na sparowanym boardzie...